anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy można dowiedzieć się kto wygrał archiwalną aukcję?

nemrod0
#7 Wielbiciel#

w 'Archiwum Allegro' trafiłem na aukcję rzadkiego przedmiotu, który ma dla mnie wartość kolekcjonerską. Niestety, aukcja jest sprzed ponad 2 lat. Jako osoba zainteresowana odkupieniem przedmiotu aukcji, skontaktowałem się z osobą, która wystawiła ów przedmiot w celu uzyskania danych zwycięzcy aukcji (przynajmniej nazwy użytkownika). Niestety, osoba która wystawiła przedmiot danych zwycięzcy aukcji już nie posiada.

Czy jeśli mam numer archiwalnej aukcji oraz nazwę użytkownika, który wystawił przedmiot na aukcję, mogę jakoś uzyskać nazwę użytkownika, który aukcję wygrał, tak aby móc się z tą osobą skontaktować i zaproponować jej odkupienie przedmiotu?

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

LEW433
#21 Demiurg#

Nie wiem czy ktoś Ci tu udostępni takie dane, musieliby najpierw się skontaktować z kupującym czy wyraża zgodę, zapytajmy: @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@nemrod0 Nie możesz uzyskać takich danych, nikt Ci ich nie przekaże. Nazwy licytujących są na Allegro maskowane. Nawet sprzedawca, gdyby znał nazwę kupującego, nie powinien Ci jej przekazać, to też są dane osobowe, które sprzedawca otrzymuje jedynie w celu finalizacji transakcji.

oznacz moderatorów