anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy można i w jaki sposób wyłączyć czatbota?

MAMY ROZWIĄZANIE!
SILVER_VIP
#8 Zapaleniec#

Cześć wszystkim.

Ma ktoś wiedzę czy można a jeśli tak to w jaki sposób wyłączyć czatbota?

Strasznie upierdliwy wynalazek. Zdarzyło się kilka razy, że po kliknięci ENTER wstawałem od komputera, będąc pewnym, że wiadomość została wysłana a tu nic. Potem są różne niedomówienia ze sprzedawcą bo nie otrzymuje odpowiedzi, na którą czeka.

Z góry dziękuję za pomoc.

Pozdrawiam.

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@SILVER_VIP odpowiedzi udzielane przez naszego chatbota są pomoce, a ich największą zaletą jest to, że odpowiedź otrzymujesz natychmiast. Allina odpowiada na konkretne pytania dotyczące statusu przesyłki i anulowaniu zamówienia, a po jej odpowiedzi masz wciąż możliwość przesłania zapytania do Sprzedającego przez kliknięcie [tak, wyślij]. 
Jeśli Ci to przeszkadza możesz wyłączyć automatyczne odpowiedzi w zakładce Ustawienia komunikacji, w każdej chwili będziesz mógł włączyć je z powrotem.   

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
platyna
#7 Wielbiciel#

Nie są, są wkurzające, trzeba dwa razy kliknąć, by wysłać wiadomość, o czym można łatwo zapomnieć, co powoduje problemy z komunikacją. Poza tym to do użytkowników powinna należeć ocena, co jest pomocne a co nie. Śmierć Alinie!

oznacz moderatorów
nexiapower
#7 Wielbiciel#

Dziękuję za odpowiedź, wyłączyłem od razu, ponieważ tak jak pozostali miałem go dość. Bardzo nie czytelnie działa i też przez niego (nią) nie odpisałem sprzedawcy niedawno a moja wiadomość wisi jako "wstrzymana". Bardzo zły pomysł.

oznacz moderatorów
platyna
#7 Wielbiciel#

Jak go wyłączyłeś?

oznacz moderatorów
nexiapower
#7 Wielbiciel#

Tak jak opisała Monika....
"Jeśli Ci to przeszkadza możesz wyłączyć automatyczne odpowiedzi w zakładce Ustawienia komunikacji, w każdej chwili będziesz mógł włączyć je z powrotem."

kliknij w link będąc zalogowanym i odznacz checkbox.

oznacz moderatorów
dregul
#1 Nowicjusz#

Pani Moniko, to chyba najbardziej irytujący wynalazek z jakim się w życiu spotkałem. Niewypał kompletny. Nawet Bixby w samsungach serii S nie  był tak irytujący 🙂

oznacz moderatorów
Trops20
#8 Zapaleniec#

Czy można jakoś wyłączyć ułomnego i niedopracowanego czatbota Alina który wtrąca się w konwersacje pomiędzy sprzedającym a kupującym ? 

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Trops20 możesz wyłączyć automatyczne odpowiedzi w zakładce Ustawienia komunikacji, w każdej chwili będziesz mógł włączyć je z powrotem.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
IceMachine
#1 Nowicjusz#

Też wyłączyłem to dziadostwo - w końcu! Denerwował mnie od samego początku.

 

oznacz moderatorów
Stratfora
#7 Wielbiciel#

A jak pozbyć się denerwującej ikony po lewej, która zasłania część tekstu?

oznacz moderatorów