anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy można zmienić paczkomat docelowy?

MAMY ROZWIĄZANIE!
Levittowsky
#7 Wielbiciel#

Witam. Mam następujący problem. Zamówiłem sobie na allegro coś do paczkomatu, wybrałem paczkomat, zapłaciłem blikiem aukcje i nagle tuż po zapłacie i zakonczeniu całego procesu przypomnialem sobie, ze ja mialem ta paczke nadac ale zupełnie gdzie indziej a ponad 200km od miejsca, które wybrałem jak docelowy przed zapłatą. Czy jest mozliwosc zmiany paczkomatu docelowego?? Dodam tylko ze paczka bedzie nadawana przez sprzedającego dopiero za kilka dni

oznacz moderatorów
15 ODPOWIEDZI 15
Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@Levittowsky  musisz ze sprzedającym się dogadywać. Im szybciej tym lepiej 🙂

_____________
Kama
oznacz moderatorów
Adekpol
#13 Ambasador#

Sprzedawca z poziomu menagera może zmienić kod do umiejscowienia paczkomatu, najlepiej zadzwonić do niego i poprosić o zmianę aby uniknął dodatkowych kosztów związanych z dodatkową paczką 🙂

oznacz moderatorów
komputer2901
#7 Wielbiciel#

A w jaki sposób może to zrobić sprzedawca? Da się to na allegro zmienić czy musi wysłać oddzielnie? (kupujący wybrał u mnie zły paczkomat)

oznacz moderatorów
Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@komputer2901 

W Managerze Inpostu zrób import przesyłki z Allegro , kliknij w mapę, wybierz właściwy paczkomat i zmień.

_____________
Kama
oznacz moderatorów
komputer2901
#7 Wielbiciel#

A z allegro lokalnie również tak to zadziała? Nie pokazują mi się żadne przesyłki w managerze

oznacz moderatorów
Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@komputer2901  Na Lokalnie ponoć nie można zmienić. Nadaj przez szybkie nadania a klienta poproś o dopłatę .

_____________
Kama
oznacz moderatorów
komputer2901
#7 Wielbiciel#

I co się stanie z tym zamówieniem na Allegro? W końcu wygaśnie czy co, bo jeśli wyślę poza allegro a przesyłka opłacona jest na allegro ale jej przez allegro nie wyślę to czy te pieniądze zostaną u mnie?

oznacz moderatorów
fhillesland
#1 Nowicjusz#

Mam podobną sytuację. Udało się znaleźć rozwiązanie? 

oznacz moderatorów
amasu
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry. Podłączę się do postu. Mam podobną sytuację, tylko jak się zorientowałem że mam wybrany zły paczkomat to nie przelałem pieniędzy. Czy jest możliwość zmiany adresu paczkomatu na moim poziomie i dokonania wpłaty.

 

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@amasu Wejdź w zakładkę Kupione, anuluj rozpoczętą płatność i kliknij Ponów płatność. Możesz wtedy ponownie wybrać sposób dostawy i zapłacić.

oznacz moderatorów
amasu
#8 Zapaleniec#

Dziękuję za szybką odpowiedź. Usunąłem jednak wszystkie "kupione" i mam

Nie dokonałeś jeszcze żadnych zakupów. ;(

 

oznacz moderatorów
cloudcloud
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@amasu przywróciłam zakup do Twojej listy, sprawdź czy go widzisz.

   Klaudia
   Były Moderator
oznacz moderatorów
amasu
#8 Zapaleniec#

Bardzo dziękuję za pomoc. Sprawa rozwiązana.

oznacz moderatorów
Vasteq
#7 Wielbiciel#

Ja mam podobny problem z piłą szablastą. Wybrałem zły paczkomat, płatność już zakończona więc nie mogę jej anulować. Pisałem już do sprzedawcy maila, dzwoniłem ale bez odbioru. Czy jeszcze coś można zrobić? 

oznacz moderatorów
glenmoranghie
#13 Ambasador#

Możesz anulować zakup jeżeli jest taka opcja. 
Jeżeli nie ma opcji anulowania, to dokonaj zwrotu (nie jest istotne czy towar już został wysłany czy nie) i kup ponownie pamiętając by wybrać właściwy paczkomat. 
Oczywiście wiem że zwrot to dla sprzedawcy niekomfortowa sytuacja, ale skoro nie odbiera telefonu to w sumie sam sobie winien że nie da się tego inaczej rozwiązać.

oznacz moderatorów