anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

czy mogę dowidzieć się czegoś o firmie ONEWGROUP, planuję zakup roweru elektrycznego

kglowienka
#1 Nowicjusz#

Planuje zakup roweru elektrycznego od firmy ONEWGROUP, czy zakup od tej firmy jest bezpieczny, czy mogliby Państwo udzielić mi jakiejś informacji na ich temat ?

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

mirex2005
#12 Orędownik#

@kglowienka allegro gwarantuje bezpieczne zakupy Allegro Protect zapoznaj się z zasadami przed zakupem. O sprzedawcy możesz poczytać tutaj ewentualnie spytaj wujka Google może cos wie

oznacz moderatorów

serwis-texas
#19 Nestor#

@kglowienka 

A niby skąd my mamy to wiedzieć. No firma Chińska, wysyłka niby z Szwajcarii ale czy to prawda?

Na siedem pozytywów pięć posiada opis. Realnie na Allegro nikt nie pisze tekstu do ocen. Może co dwudziesty.  Ja bym nigdy nie kupił 🙂

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

Nie kupuj roweru elektrycznego z chin bo zwrot oplacisz z wlasnej kieszeni 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@kglowienka a o jakiej kwocie myślisz, bo nie licz na cuda w rowerze za 3 koła ?, gdzie dobra bateria bosha 0,5 kw to koszt 3000 zł + silnik bosha 3000 zł albo i lepiej teraz 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Daleko na nim nie zajedziesz . Nawet kupując taki rower komuś na prezent możesz zrobić mu przykrość. Lepiej trochę dołożyć i kupić coś renomowanej firmy w kraju a nie gdzieś daleko zagranicą .

oznacz moderatorów