anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy mogę zapłacić za przedmiot, którego nie opłaciłam w ciągu 7 dni po wygraniu licytacji?

MAMY ROZWIĄZANIE!
Docia58
#7 Wielbiciel#

Hej, wylicytowałam dosyć dawno pewien przedmiot od sprzedawcy, ale nie dokończyłam zakupu, chciałabym teraz za niego zapłacić lecz pisze mi że możliwość płatności została wyłączona(przez to że upłynęło dośc dużo czasu). Czy mogę coś zrobić aby zapłacić za zakup czy muszę anulować? 

oznacz moderatorów
18 ODPOWIEDZI 18
xyz96
#21 Demiurg#

@Docia58 Niczego nie musisz anulować, możesz zapłacić normalnie, poza Allegro, zwykłym przelewem na rachunek bankowy sprzedawcy. Takie wpłaty nie są zabronione. Skontaktuj się ze sprzedawcą i zapytaj, czy ma jeszcze ten przedmiot i czy poda Ci numer konta do wpłaty. Jeśli ma i poda, możesz zapłacić.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@Docia58 Możesz ale pamiętaj że allegro gwarantuje bezpieczne zakupy i nie kupuj poza allegro, lepiej poczekać i kupić przez AF.

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

Docia58 xyz96 wprowadza Cię w błąd w ofercie pewnie nie znajdziesz numeru konta sprzedawcy . Jeśli zależy Ci na produkcie skontaktuj się ze sprzedawcą i zapytaj czy GO JESCZE posiada i  czy w dalszym ciągu jest zainteresowany jego sprzedażą . Dalej się dogadacie . Dane sprzedawcy masz na mailu oraz w zakładce ,, moje zakupy - szczegóły ,,   NIE DAJ SIĘ NACIĄGNĄĆ NA ZAKUP POZA ALLEGRO - TO DLA TWOJEGO BEZPIECZEŃSTWA . Poza tematem ... podpowiedz użytkownikowi xyz96 co oznacza XD 🙂

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@mdrogeria Nie wprowadzam w żaden błąd. Sam doradzasz dokładnie to samo, czyli kontakt ze sprzedawcą, pytanie, czy posiada towar i dogadanie się. Dobrze wiesz, że przez Allegro już nie zapłaci. Dwa razy wymieniasz mój nick w swojej wypowiedzi, kpisz ze mnie, a niczego lepszego nie doradziłeś FGXD.

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

xyz96 treść podobna , ale wątek zupełnie inny XD .

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@mdrogeria Doradziłeś dokładnie to samo, zakpiłeś ze mnie i dokazujesz jak dzieciak, bo ci autorka wątku zaznaczyła rozwiązanie. DXxF

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

xyz96  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  dajcie Jej to rozwiązanie  i wytłumaczcie co znaczy XD bo byki robi .

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@mdrogeria  1784 : 204 XDDX 😄

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

bardzo mi zależy aby było 1785: 203 proszę  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_   

xyz96  puść bańkę nosem XD

oznacz moderatorów
krejzole
#14 Krzewiciel#

Dla iks.zeta gul skoczył że drogeria dostała rozwiązanie

oznacz moderatorów
DECO-MASTER
#15 Entuzjasta#

Po siedmiu dniach:

"Niczego nie musisz anulować, możesz zapłacić normalnie, poza Allegro..."

Ale poszło po rurach!!!!

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

krejzole poza nawiasem ,, mów mi Jurek , , XD

oznacz moderatorów
DECO-MASTER
#15 Entuzjasta#

@mdrogeria siema Julek 🙂

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@mdrogeria @xyz96 Bardzo proszę o spokój. Jeśli nie macie nic więcej do powiedzenia na temat sprawy, to zamknę ten wątek. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
DECO-MASTER
#15 Entuzjasta#

@_HolaOla_ Zamykaj 🙂

 

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ Ja tylko dodam na koniec, że @mdrogeria zachowuje się w tym wątku jak rozkapryszony dzieciuch 🙂 A taki młody chyba już nie jest 🙂

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

xyz96 to nie ważne ile mam , ale na ile się czuję ..... głowa do góry XD

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

Śmiech to zdrowie-

depositphotos_18438047-stock-photo-happy-smiley-emoticon-face.jpg

oznacz moderatorów