anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

czy mogę zwrócić zakup ?

Client:103696990
#7 Wielbiciel#

dzisiaj przypadkowo zakupiłem produkt który następnie ustawiłem na nie widoczny ,czy mógłbym go zwrócić ?

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Client:103696990, przywróciłam Twój ukryty zakup. Widzę, że wprowadzono już numer listu przewozowego, jest więc za późno na jego anulowanie. Najlepiej abyś odstąpił od zakupu i odesłał go za darmo. Tu dowiesz się więcej na ten temat.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

ART_FOTO
#14 Krzewiciel#

Ciekawi mnie bardzo, jak można kupić coś przez przypadek.Możesz wyjaśnić to Sprzedającym, którzy dzięki takim Kupującym tracą cenny czas, nerwy i pieniądze?

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@ART_FOTO Kupno przez przypadek jest wtedy gdy kupisz a potem przeglądasz inne oferty i znajdujesz tańszą .Klient wtedy odwołuje ofertę ,marnuje ci czas ,bierze inną tańszą a potem beczy i reklamuje że mu nie działa.

oznacz moderatorów

AlePiesio
#13 Ambasador#

Dzieci mu kupiły przez przypadek

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Dzieci to mogę zrozumieć ,jak zaczynałem sprzedawać przed laty a syn miał kilka latek też mi taki numer wywinął .Wyskoczyłem na stronę a synek skorzystał i wylicytował mi towar za parę tysiaków. Na szczęście sprzedawca był wyrozumiały ,zwróciłem mu poniesione straty .

oznacz moderatorów

maxr01
#17 Koryfeusz#

To jest najbardziej bzdurny podawany powód. Dodatkowo - jest on często podawany przy zwrotach towarów dla darmowej wysyłki SMART. Lista VIP stale powiększa się, i to nie tylko u mnie.

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów