anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy moge uzyskać tu pomoc?

Client:60956207
#10 Popularyzator#

@N_Nitka28 @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @ko_alka @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  

Hej ostatnio dokonałem zakupu laptopa na allegro  opłaciłem zakup ,niedowierzałem od początku w tą oferte ,sprawdziłem przez chat gpt ,że ten model laptopu z seri intel corei 5 nie może posiadać 8 rdzeni ,a maks 4 lub 6.Napisałem do sprzedawcy to napisał ,żebym zgłosił zwrot ,hyba faktycznie źle był zrobiony opis ,Chce odzyskac swoje pieniądze ,sprzedający jeszcze nie zdążył nadac przesylki ,nie potrzebuje robić zwrotu ,tylko chce zwrot pieniędzy za zamówienie.Czy mogliby państwo zapoznac sie ze sprawą i mi pomóc?

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

komis-bell
#21 Demiurg#

@Client:60956207 Musisz złożyć oświadczenie o odstąpieniu od umowy - można to zrobić np. poprzez kliknięcie "zwróć zakup".

oznacz moderatorów

N_Nitka28
Moderatorka
Moderatorka

@Client:60956207 Cześć! Widzę, że zamówienie jest już nadane i czeka na odbiór przez kuriera. Skontaktuj się ze sprzedawcą z prośbą o wstrzymanie przesyłki. Jeśli paczka zostanie wysłana, możesz jej nie odbierać. Wróci wtedy do sprzedającego i zwróci Ci pieniądze. 

Pamiętaj, że jeśli będziesz miał kłopot na jakimkolwiek etapie, możesz założyć dyskusję ze sprzedającym. Pracownicy Allegro mogą Ci wtedy pomóc dojść z nim do porozumienia. 

oznacz moderatorów