anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy na Allegro jest lista prezentów?

MAMY ROZWIĄZANIE!
dublinerka_13
#1 Nowicjusz#

Czy Allegro pozwala na przygotowanie listy prezentowej takiej jak **piiip** Wishlist? Chciałabym zorganizować zbiórkę polegającą na tym, ze moi znajomi będą kupować tylko wybrane przeze mnie produkty i w ilościach nieprzekraczających określonej przeze mnie liczby. Będę wdzięczna za info.

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8
Client:44052296
#21 Demiurg#

@dublinerka_13  tak jest taka możliwość. Dodaj wybrane przedmioty do listy obserwowanych a następnie wejdź do obserwowanych i dodaj do listy prezentów klikając w trzy kropki w górnym prawym rogu przedmiotu. Po czym udostępniasz dana listę prezentów.

oznacz moderatorów
oskarallegro
#7 Wielbiciel#

Tak było do nie dawna.
A teraz po kliknięciu w trzykropki jest tylko jedna opcja tj. "usuń z obserwowanych".

oznacz moderatorów
dizzapointed
#1 Nowicjusz#

też jestem ciekawe czy nadal jest taka opcja, bo niestety wydaje się, że ją usunięto

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@oskarallegro @dizzapointed Tak, usunęliśmy Moją listę prezentów z obserwowanych ofert, ponieważ mała liczba użytkowników korzystała z tej opcji. Teraz, jeśli chcecie udostępnić komuś jedną lub więcej ofert, należy zaznaczyć daną pozycję, a następnie kliknąć w trzy kropki i zaznaczyć "udostępnij zaznaczone". 

Zrzut ekranu 2022-10-17 o 11.19.22.png

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
zinkar86
#7 Wielbiciel#

Bardzo slaba decyzja z usunieciem tej opcji.

oznacz moderatorów
michal-pgi
#1 Nowicjusz#

Potwierdzam, że to słaba decyzja.

Sam korzystałem z tej opcji często, a fakt że była nie znana większej liczbie użytkowników wynika z Waszego słabego rozpropagowania tej opcji.

Sam musiałem szukać po forach żeby się dowiedzieć, że istniała.

W nowej opcji jest dużo gorzej bo po prostu kopiują się linki do ofert. Mógłbym sam to zrobić ręcznie.

Lista prezentów była zdecydowania lepsza i powinna powrócić.

Opcja udostępniani linków też może pozostać.

oznacz moderatorów
Kirke_86
#1 Nowicjusz#

Potwierdzam, opcja była świetnym pomysłem, tylko bardzo ukrytym w aplikacji. To był prawdziwy powód małej ilości użytkowników. Ikona prezentu powinna być po prostu obok ikony "Dodaj do obserwowanych" i efekt byłby zupełnie inny. I nie chodzi tylko o okres bożonarodzeniowy. Taką listę tworzyliśmy przed urodzinami, ślubami i parapetówkami. Mam nadzieję, że jeszcze przewrócicie ta funkcjonalność.

oznacz moderatorów
aaktt
#1 Nowicjusz#

fatalna decyzja; dobrze, że inne strony mają taką funkcję i można z nich łatwo skorzystać, bo nie są ukryte w głębi interfejsu tak jak było u was; tymczasem

oznacz moderatorów