anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy odzież termiczna jest produktem higienicznym ?

Gosiaczek0879
#8 Zapaleniec#

Zakupiłam odzież termoaktywną. Jednak podkoszulek okazał się niewygodny (uciskał pod pachami). W ofercie widniała informacja o ograniczonym zwrocie (było podane czego nie można zwrócić po otwarciu). Ja jednak odzież zwróciłam. I się zaczęło  🙄 Sprzedająca chamska i arogancka. Poczytałam inne komentarze na jej temat i faktycznie w moim przypadku wszystko się potwierdziło. Odzież termiczna nazwała bielizną higieniczną, zarzuciła mi, że jestem brudasem z grzybicą skóry. Napisała również, że nie przyjmie zwrotu, który był już w drodze. Jednak zwrot przyjęła i każe mi teraz po niego przyjechać do Radomia lub zamówić sobie kuriera. Allegro niestety nie pomogło. Znalazłam ten sam model odzieży na innych aukcjach u innych sprzedających i jak najbardziej dopuszczają przymierzenie odzieży i jej zwrot. Nie wiem skąd wynikają takie rozbieżności i milczenie allegro. 

Zostaje mi UOK I nie omieszkam z tego skorzystać. 

oznacz moderatorów
20 ODPOWIEDZI 20

medalik_2009
#17 Koryfeusz#

@Gosiaczek0879 ale czemu się dziwisz i co oczekiwałaś od Allegro? Allegro nie jest sądem, nie mają możliwości zmiany decyzji reklamacyjnej, czy też odnośnie odmowy przyjęcia zwrotu przez sprzedającego.

Allegro, zgodnie z regulaminem dotyczącym dyskusji/kontaktów, może pilnować, czy sprzedawca w terminie odniósł się do zgłaszanych przez Ciebie roszczeń, tylko tyle i aż tyle.

Podobnie jest z Rzecznikiem Praw Konsumenta, może prosić o wyjaśnienia, może ukarać mandatem sprzedawcę za brak odpowiedzi, nie może jednak zmienić decyzji sprzedawcy. Może jedynie spróbować to zrobić przed sądem, bezpłatnie występując w Twojej sprawie jako pełnomocnik.

oznacz moderatorów