anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy odzyskam pieniądze, po zapłaceniu i anulowaniu zakupu?

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:92259844
#7 Wielbiciel#

7 sierpnia kupiłam łańcuszek do rolet, zapłaciłam. Po kilku minutach anulowałam pomyślnie zakup. Zgodnie z regulaminem powinnam otrzymać zwrot pieniędzy na konto w ciągu 2 dni, nie otrzymałam do tej pory. Sprzedawca twierdzi, że pieniądze do niego nie dotarły. Sprawdziłam wczoraj w banku, pieniądze zeszły z mojego konta. Próbuję skontaktować się z Allegro, mnożą przeszkody. Ostatnio podobno telefon, który podałam nie jest przypisany do mojego konta. Ten numer mam w Ustawieniach w Allegro, od 2020 roku. Co mogę zrobić, aby ktoś się ze mną skontaktował?… 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Client:92259844 Płatność do zamówienia nr ddc3d180-3514-11ee-a944-6b35980539c6 ma status nieudana. Jeśli pieniądze zeszły z Twojego konta, wrócą w ciągu kilku dni roboczych.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Płatność nieudana, jak wyszły to powinny w 3dni wrócić tam skąd wyszły.

oznacz moderatorów
Client:92259844
#7 Wielbiciel#

Dziękuję! Mam wciąż nadzieję. Czekam 5-ty dzień. Przykre, że z Allegro nie otrzymałam na swoje pytanie odpowiedzi. Tłumaczono, że nie można się ze mną skontaktować, bo w Ustawieniach telefon się nie zgadza. Sprawdzałam, jest ten sam od 3 lat. Dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam!

oznacz moderatorów
az1rael
#21 Demiurg#

Ustawowo sprzedawca ma 14dni na zwrot kasy od dnia odtąpienia licząc

oznacz moderatorów
Client:92259844
#7 Wielbiciel#

W regulaminie dot. anulowania jest napisane 2 dni. I to nie jest ważne. Ważne, że aby otrzymać jakąś informację prowadziłam długą korespondencję mailową. Przykre.Pozdrawiam!

oznacz moderatorów
napoleon1970
#9 Pomysłodawca#

allegro to bylo kiedys ...dzis to firma ktora ma zarabiac

 

oznacz moderatorów