anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy poniosę konsekwencje od allegro jeśli nie zapłacę za wygrana licytację?

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:39586650
#9 Pomysłodawca#

Mój problem zaczął się od tego, że źle zrozumiałam opis wystawionej aukcji, pani tak opisała przedmiot że zrozumiałam że chce sprzedać spacerowke wraz ze stelażem dla dziecka, nawet zdjęcia są wstawione ze stelażem, jednak za wcześnie wcisnelam licytuj ,wiem mogłam napisać do niej wiadomość zapytać sie ale mądry człowiek po szkodzie 😕 pisząc pani czy to jest jednak bez tego stelaża, chciałam zaraz zrezygnować z licytacji od razu wysłałam do niej prośbę o to, ale co okazało się że ona jest osoba prywatna i ma w opisie że nie zwraca towaru ,nie ma czasu na takie rzeczy, zaproponowałem jej ze oddam jej prowizję za aukcję ale to tez nie podziałalo, widziałam że napewno 2 osoby miały podobna sytuację i pani poszła w zaparte.... Nie chciała zwrócić towaru, jest to moja pierwsza aukcja i zarazem ostatnio, eh tak to jest Jak się coś nie doczyta ,A ludzie są różni niektórzy chcą właśnie za wszelką cenę naciągnąć albo się niedogadac, wspomnę że nie mam negatywnych opon i bo jestem osobą kupując i nigdy też nie zwracałam towaru ani nie anulowalam kupionego przedmiotu jak transakcja zostala oplacona . No i pani napisała mi że jak nie opłaca w terminie zgłosi sprawę do allegro

oznacz moderatorów
22 ODPOWIEDZI 22
Client:39586650
#9 Pomysłodawca#

Dziękuję za poradę;)

oznacz moderatorów
maxr01
#17 Koryfeusz#

Po pierwsze - jak pisałem. Kupująca nie podała linku do aukcji. Nikt z tutaj odpowiadających nie wie jak na prawdę wyglądał opis aukcji. Czy faktycznie sprzedająca chciała "opchnąć" towar niezgodny z opisem? Przecież nie ma na to żadnych dowodów. I osobiście bardzo w to wątpię. Mamy tutaj tylko i wyłącznie zdanie jednej strony. Nawet bez wskazania linku do aukcji - to też coś znaczy. I wszyscy na to "lecą" - standardowo...

Następna rzecz - widziałem niedawno wpis jednego kupującego, który po kilku wygranych licytacjach nie opłacił ich i dostał bloka na konto.

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów
maxr01
#17 Koryfeusz#

Czy możesz podać link do aukcji? - Tak żeby wszyscy tutaj zobaczyli, że to sprzedająca wprowadziła Cię w błąd?

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów