anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy raty zostały zawarte?

Client:37278709
#7 Wielbiciel#

Witam próbowałem zakupić produkt na raty, decyzja banku wyszła pozytywna lecz jak przyszło do potwierdzenia przelewem 1zl to nie było na liście mojego banku do wybrania, więc skopiowałem dane do przelewu i zrobiłem przelew 1zl z aplikacji mojego banku. Przelew doszedł, po czasie został zwrócony tak jak powinno być, ale w między czasie wyszedłem z formularzu rat bo nic się tam nie zmieniało. Na allegro produkt nadal mam w koszyku, w zakupionych produktach się nie pojawił, na maila nie dostałem żadnej wiadomości dotyczącej zakupu więc chciałbym się dowiedzieć czy ten zakup zostanie anulowany czy jak to wygląda? 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:37278709 widzę, że zakup ma status "weryfikacja wniosku", więc poproszę Cię jeszcze o cierpliwość. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Client:37278709
#7 Wielbiciel#

Nadal nic się nie zmieniło, nie wiem czy czekac czy próbować od nowa? Na email tylko przyszło mi po czasie że mam niedokończone zakupy i jak klikam w to to przekierowuje mnie do koszyka z tym produktem. Nie próbowałem robić od nowa bo obawiam się żeby nie narobić problemów z jakimś podwójnym zakupem czy coś.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Powinno się czekać ale po weryfikacji należy zaakceptować umowę z bankiem i jeżeli jej nie zaakceptujesz  to jej nie ma.

oznacz moderatorów