anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy sprzedający może odmówić wysłania towaru.

monikajarek3
#7 Wielbiciel#

Witam. Kupiłem 4x9l farbę dulux easycare biała. Cena za 1x9l to 20 zł kup teraz. Kupiłem i opłaciłem wszystko, po chwili sprzedający alulowal ofertę tłumacząc się, że to pomyłka. Z tego co się orientuję to powinien mi sprzedać i wysłać towar po cenie za jaką kupiłem. 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

LEW433
#21 Demiurg#

Z tego co piszesz ma obowiązek wysłania, kopiłeś zapłaciłeś umowa zawarta, możne anulować w wyjątkowych sytuacjach np: rażąca pomyłka w cenie. Jeżeli ty nie anulowałeś możesz otworzyć dyskusję i żądać wysyłki towaru, możesz wystawić odpowiedni komentarz, jeżeli nie wyśle to zostaje sąd: https://allegro.pl/dyskusje/nowa

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@monikajarek3 O ile była ta farba tańsza od konkurencji? bo jak kilkadziesiąt procent to mógł się pomylić  w cenie...

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@monikajarek3 Tak, powinien, ale na Allegro jest wolna amerykanka, sprzedawcy sobie anulują zamówienia według własnego widzimisię, bez podstawy prawnej, a serwis nie wyciąga wobec nich żadnych konsekwencji. Ważne, że zwrócił pieniądze. Możesz domagać się realizacji zawartej umowy, ale tylko sądownie, Allegro Ci nie pomoże.

oznacz moderatorów

-Butik-Julisia-
#10 Popularyzator#

ale wobec kupujących co robią co chca - to wyciąga ....

kij ma 2 końce

oznacz moderatorów