anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy sprzedawca oferując coś po cenie pewnie pomyłkowo zaniżonej może anulowac aukcję?

MAMY ROZWIĄZANIE!
Blissss79
#1 Nowicjusz#

Sprzedawca przesłał mi informację że anulował aukcję. Cena oferowanego towaru była zaniżona. Ma do tego prawo? Napisano mi że mogę dopłacić i wtedy towar do mnie trafi. Jeśli nie to zwracają całość zapłaconej ceny.

 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5
xyz96
#21 Demiurg#

Może to zrobić w przypadku rażącej pomyłki, gdy na przykład kupisz coś za 10 zł, a jest to warte 1000 zł. Jeśli różnica w cenie nie jest ogromna, sprzedawca nie ma prawa niczego anulować i musi wydać towar. Umowa została zawarta.

oznacz moderatorów
Blissss79
#1 Nowicjusz#

dokładnie zapłaciłam jak w ofercie 9 zł a miałabym dopłacić 30 aby go otrzymać. w tej sytuacji mogę domagać się przesyłki?

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@Blissss79 Tak, moim zdaniem jak najbardziej możesz, to nie jest rażący błąd w cenie, gdybyś to kupił za 1 zł, wtedy tak. Otwórz spór; https://allegro.pl/dyskusje/nowa domagaj się wysyłki, po 24 godzinach pomoże Ci tam pracownik Allegro.

oznacz moderatorów
Blissss79
#1 Nowicjusz#

Dziękuję. Tak właśnie zrobię. Chciałam tylko wiedzieć czy moje roszczenie dotyczące żądania przesłania towaru jest zasadne.

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

Skontaktuj się i się upewnisz. Po co potem się boksować nawzajem. Trzeba być ludźmi 😀

nie doczytałem że już kupione. To teraz tylko się "boksować" w dyskusji

oznacz moderatorów