anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy STOCKLY to wiarygodny sprzedawca?

marcyz2
#2 Obserwator#

Witam ..chcę dokonać zakupu butów z firmy STOCKLY która sprzedaje mnóstwo różnych rzeczy na allegro?Zastanawia mnie fakt że odpowiadają na emaila dopiero na drugi dzień? Przesyłka jest darmowa?? ,a firma zarejstrowana we Francji ..Zapytałem kiedy dostawa więc odpisano że jak dziś tj.19 lipca 2024 złożę zamówienie to poniedziałek 22 lipca lub wtorek 23 lipca powinno być u mnie.....ciekawe? jest przy tym tylko jeden komentarz innego kupującego że przesyłka szła bardzo długo.....komu wierzyć....może ktoś podpowie...dzięki

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

LEW433
#21 Demiurg#

Może nie wszystko wysyłają z Polski, ale jak wybierasz ofertę to masz czas dostawy, widzisz go i jak sprzedający nie dotrzyma umowy masz prawo odstąpić od umowy zakupu, masz także pomoc Allegro. Ważniejsze jest gdzie jest zwrot( w razie czego) i gdzie odsyłać na reklamację, sprawdź to.

oznacz moderatorów

marcyz2
#2 Obserwator#

Witaj 

Na stronie podany jest tylko email orders@stockly.ai    i nic więcej......

oznacz moderatorów

drekenzes
#17 Koryfeusz#

@marcyz2 O nich chodzi?

https://allegro.pl/uzytkownik/Stockly

Brak wymaganych informacji odnośnie adresów  zwrotów, reklamacji, nieprawda o rękojmi. Jak nie podali adresu zwrotu - jest tylko namiar na tajemnicza instrukcję.... Podali maila, z którego nic nie wynika.

@N_Nitka28 @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @ko_alka @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  

To tak możnazwrot.jpg?

 

_________________________________________________________________
Przed upadkiem idzie pycha; a przed ruiną wyniosłość ducha.
oznacz moderatorów

marcyz2
#2 Obserwator#

tak o nich chodzi!! to jest lipa jednak!!

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@N_Nitka28 @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @ko_alka @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  sprawdźcie tego sprzedawcę bo ta oferta wygląda tak, że firma krzak może się ulotnić z kasą jak się jej bilans nie zamknie

oznacz moderatorów

serwis-texas
#21 Demiurg#

@drekenzes 

Ale dobrze poszli z tym adresem do zwrotów, ha ha 🙂   patenciarze

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@serwis-texas allegro okazuje się bdb pilnuje systemu widać można wpisać cuda na kiju, a wyjdzie jak sytuacja odpali prosto w twarz

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@marcyz2 Skierowałam wskazane konto do weryfikacji. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@marcyz2 Nie podają adresu zwrotu, reklamacji to nie kupuj. Mogą być z tego same problemy.

oznacz moderatorów