anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy to ma powiązanie z programem ochrony kupujących (POK)?

Client:68988514
#7 Wielbiciel#

Niby jest wszystko przez allegro niby dostałem email od allegro płatności z danymi do przelewu ale jeżeli będę chciał skorzystać z POK czy mi to uznają?Niby jest wszystko przez allegro niby dostałem email od allegro płatności z danymi do przelewu ale jeżeli będę chciał skorzystać z POK czy mi to uznają?

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

mdrogeria
#21 Demiurg#

Client:68988514 fotkę musi zatwierdzić moderator , napisz o co chodzi 

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Client:68988514  Adres e-mail nie jest allegro przecież. A poza tym czemu dostałeś tego e-maila składałeś wniosek. ja bym to zgłosił tutaj phishing@allegro.pl  mi to śmierdzi oszustwem jakimś

czy to ma związek z Twoim poprzednim wątnkiem

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

To jakiś bełkot "jeśli ładowarka jest zgodny z opisem" ,wygląda na próbę przekierowania wpłaty na lewe konto .

oznacz moderatorów

Client:68988514
#7 Wielbiciel#

tak

 

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Client:68988514  to tak jak piszą inni w nic nie klikaj w tej wiadomości i prześlij tą wiadomość tutaj phishing@allegro.pl lub skontaktuj się z allegro tutaj https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=ad72cbbb-fdaf-464c-8e73-b594ab339c50

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

Client:68988514 to próba wyłudzenia .nie wysyłaj żadnych pieniedzy i nie odpowiadaj na wiadomość , a szczególnie nie otwieraj żadnych linków ,

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:68988514 To próba oszustwa. Nie reaguj na to, nie daj się wciągnąć. Pewnie chcesz kupić jakiś pojazd i sprzedawca próbuje wyłudzić pieniądze.

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@Client:68988514 Gdybyś tylko użył wyszukiwarki https://spolecznosc.allegro.pl/t5/zaawansowani-sprzedawcy/program-ochrony-kupuj%C4%85cych-zakup-poja... (a to nie jedyny taki wątek, jaki tu się pojawił).

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów