anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy to numer z Allegro: 221678985?

MAMY ROZWIĄZANIE!
Ucka
#7 Wielbiciel#
 
oznacz moderatorów
41 ODPOWIEDZI 41
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Ucka Cześć 🙂  Jeśli ktoś dzwonił do Ciebie z tego numeru telefonu, to proszę zachowaj ostrożność. Nie mogę potwierdzić, że to ktoś z Allegro. W jakiej sprawie kontaktowano się z Tobą, co dokładnie powiedział dzwoniący? 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
Ucka
#7 Wielbiciel#

numer zablokowany

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  znowu dzwonią , tym razem przemiła Pani . Sprawdźcie proszę czy  czasem nie od Was bo znowu zbyłem 

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@mdrogeria Nie, to na pewno nie my, ale dostajemy już sygnały o podobnych telefonach od innych sprzedających, dlatego zalecamy szczególność ostrożność i prosimy o niepodawanie żadnych danych osobowych czy informacji dotyczących konta na Allegro. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

Dzięki @_HolaOla_ pierwszy tel. delikatnie zbyłem , może zbyt delikatnie i po 3 godz. powtórka , jak zadzwonią 3 raz to ..,...im hmm... w obcasy wejdzie .

oznacz moderatorów
integro4
#8 Zapaleniec#

czy już wiecie kto się pod was podszywa i w jakim celu???? co mogą nakombinować tylko po potwierdzeniu mojego numer nip?

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@integro4 napisz coś więcej 

oznacz moderatorów
integro4
#8 Zapaleniec#

co mam więcej pisać? to ja szukam informacji, nie jestem tutaj porzeby pisać to co poprzednicy że to próba naciagactwa

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  znowu ten telefon , tym razem przetrzymałem , chodzi ponoć o zgody marketingowe dzwoniła p. Katarzyna ......

oznacz moderatorów
lopes1990
#12 Orędownik#

U mnie dziś to samo, zadzwoniła Pani celem weryfikacji poprosiła o numer NIP-u po czym stwierdziła, że mam wyłączony kontakt telefoniczny z serwisem. Następnie zapytała czy chce włączyć usługę, gdy odmówiłem rozłączyła się. Próba oszustwa/ wyłudzenia danych. Sprawa zgłoszona do odpowiedniego działu w allegro. NIE ODBIERAĆ !! BLOKOWAĆ

oznacz moderatorów
Starwars_pl
#9 Pomysłodawca#

Dzisiaj dzwonili do mnie z tego numeru. Dzwoniąca przedstawiła się jako, że dzwoni z Allegro i czy rozmawia z właścicielem konta. Zapytałem się jakiego? - zawiesiła się 😀.  W tle rozmowy było słychać szum i rozmowy typowe dla call center.

 

oznacz moderatorów
Ziolko39
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
Client:109720005
#7 Wielbiciel#

Sprawdziłem na podobnej stronie i ludzie zgłaszają, że to oszuści, choć pojawiają się też sprzeczne opinie: https://ktodzwonil.info.pl/221678985/

oznacz moderatorów
NoboStorePL
#8 Zapaleniec#

Do mnie dziś od rana dzwonili kilka razy, po przeczytanych opiniach nie odbieram. Nowy numer telefonu zarejestrowany jakiś tydzień temu, podany tylko na Allegro, więc wychodzi na to, że szukają sobie tutaj podając się za pracowników. Czytając opinie - dopłata za gabaryt paczki więc można się nabrać w amoku.

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  dzisiaj i mnie dopadli , ale starego wróbla ....  . Ku przestrodze dla młodszych wróbelków tel . 221678985

oznacz moderatorów
go-plast
#9 Pomysłodawca#

do mnie też dzisiaj 2x...

 

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@go-plast u mnie raz facet , ale zbyłem brakiem czasu potem kobita , ale jak jej wyłożyłem ,że to nie jest nr tel. allegro i skąd o tym wiem to szukała słów i się rozłączyła . Podobny temat miałem z Makro , ale od razu prośba o potwierdzenie danych  -odmówiłem , rzadko tam bywam , ale przy okazji zagadnąłem na obsłudze i wyjaśnili ,że jeśli jest potrzeba weryfikacji to nigdy nie dzwonią tylko blokują kartę przymuszając tym do osobistej wizyty w POK.

oznacz moderatorów
piimaa
#13 Ambasador#

Oooo.... uffffaaa faaa... czyli na bank jest grudzień i święta idą. Za chwilę wyskoczą jeszcze wszystkie "policjanty", "strażaki", "kominiarze" i "wnuczki" bo jak widać "teleankieterzy" z Nigeru czy Syrii już pracują.
😁🤣😁

Powiem Wam coś w tajemnicy:
Znam kilka języków (niemiecki, włoski, hiszpański, rosyjski) albowiem wiele lat pracowałam jako tłumacz. Dzisiaj, bez problemu z satelitki oglądam stacje TV z całej ojropy, jedynie z angolem mam problemów bo nie lubię tego języka, coś tam zrozumiem jednak. No i ...
"TAKIE CUDA Z POLICJANTAMI, WNUCZKAMI I RESZTĄ..."
to tylko nad Wisłą, serio!! Tylko w polszy takie hity w telewizorach!
W telewizorowni już trąbią pt. "straciła oszczędności", "straciła kredycik" i tak dalej i dalej.
Czemu tubylcy mają do mnie żal (??) ino za fakt, iż ciągle i wszędzie powtarzam:
"polska mentalność w 80% przypadków charakteryzuje się inteligencją z przedziału między żabą a ślimakiem". Nie pyskujcie proszę 😁 albowiem Wy tu: umieta obsługiwać neta, kompa i to forum - w 80% przypadków nie zasilacie "przedziału z płazami" no ale... na ulicach jest już całkiem, całkiem inaczej...
Można trąbić ile się chce i komu się chce a i tak sezonowo kilka setek babć, dziadziów, mam, tatusiów i innych jamochłonów w kosmos poleci bez grosza. Zastanawiam się, czy ja będę taka sama pitnięta gdy będę miała lat 60 czy 70, czy byłabym na mocy podać byle jakiemu rozmówcy PESEL albo podać za drzwi wnuczkowi OSZCZĘDNOŚCI ŻYCIA. Niezłe mamy te rodziny, babcie nie znają głosu ludzi z rodziny, nie wiedzą jak wnuki wyglądają i nie kumają nic, z tego pudełka co obrazki przewija każdego dnia po kilka godzin dziennie.
Urdę molek, po 60-tce to nic już wąchać nie trzeba będzie, odlot stały nastąpi :)))) samoczynnie, z wiekiem :))

 

oznacz moderatorów
itsGood
#2 Obserwator#

To allegro-oto odpowiedz allegro po zgłoszeniu:

Dobry wieczór,

dziękuję za cierpliwość i przepraszam za czas oczekiwania na odpowiedź.

Potwierdziłam, że kontakt jest z naszej strony. Dzwonimy do sprzedających bez zgód marketingowych z prośbą o wyrażenie zgody na kontakt.

W razie dodatkowych pytań proszę napisać - chętnie pomogę.

Pozdrawiam
// Magdalena [edycja]
Zespół Allegro

oznacz moderatorów