anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy w trakcie dyskusji mogę dostać środki z POK

MAMY ROZWIĄZANIE!
Chorzowiak
#10 Popularyzator#

W trakcie dyskusji sprzedający stwierdził że nie wyśle właściwego towaru (dokonałem zwrotu błędnie przysłanego) bo otrzymałem środki z POK. Czy mogłem z jakiegoś automatu dostać bo ja jeszcze o to się nie zwróciłem do allegro. 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
kaliszaneczka-x
#15 Entuzjasta#

Nie jestem pewna czy dobrze zrozumiałam. Chcesz powiedzieć, ze w trakcie dyskusji bez złożenia wniosku dostałeś zwrot kasy z POK? Świat zwariował.... Powinieneś mieć możliwość złożenia wniosku po 14dniowej nierozwiązanej dyskusji....

oznacz moderatorów
Chorzowiak
#10 Popularyzator#

@kaliszaneczka.Tak twierdzi sprzedajacy,ale po czacie z konsultantem allegro wyjaśniło się że sprzedającemu zablokowano konto bo nie reagował na dyskusję a on myślał że to z powodu POK. Sam byłem zdziwiony dlatego pytałem czy to możliwe. 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Nie, należy złożyć wniosek.Chyba że w dyskusji padło już potwierdzenie wypłaty w związku nierozwiązaniem problemu wcześniej niż minęło 14dni dyskusji, był tu kilka dni temu taki wątek wypłaty na AL w zasadzie bez dyskusji.

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

Czy dyskusje z allegro lokalnie można oznaczyć jako nierozwiązane? Bo mam tylko POPROŚ O POMOC ALLEGRO  i  ZAKOŃCZ DYSKUSJE

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Client:44052296, jeśli Dyskusja dotyczy niedostarczonych zakupów, kupujący może oznaczyć ją jako nierozwiązaną po 7 dniach. Po 14 dniach, jeśli dotyczy pozostałych powodów. 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

A cóż takiego wpływa na zamianę terminu?🤔

oznacz moderatorów