anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy Wam allegro podsuwa do oceny sprzedawcę jak transakcja jest w toku??? Nachalne i irytujące.

Golanka
#7 Wielbiciel#

Dzisiaj (piątek 23.07.2021) kupiłem produkt. W paczkomacie będzie we wtorek lub później. A ja wg allegro mam ocenić sprzedawcę i produkt właśnie teraz w piątek. Bez sensu. Jest to praktyka nagminna. Jak to się nie zmieni przejdę na oceny po minimum 3 miesiącach po zakupie. Po co się irytować.

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

DECO-MASTER
#15 Entuzjasta#

A może, zaraz po zakupie, sprzedający pokaże ci język i się na niego obrazisz?😀 Głupot w tym systemie jest na pęczki, a to jedna z łagodniejszych. Nie wiem jak jest teraz, ale po trzech miesiącach już nie dało się oceniać do niedawna.

Do niedawna też można było kupić, nie zapłacić i wystawić opinię.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Golanka Te męczące powiadomienia możesz wyłączyć tu; https://allegro.pl/moje-allegro/moje-konto/powiadomienia Dla kupującego - gdy możesz ocenić sprzedawcę i Gdy możesz wystawić opinię o produkcie.

Nie będą przychodziły.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

Golanka tak niestety działa system , na wystawienie oceny masz 90  dni .Miewam przypadki wystawienia oceny przez klienta przed doręczeniem przesyłki , ale są to stali bywalcy ....😀

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@mdrogeria Stali bywalcy i stałe oceny.😍

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@msniezek Maciek przywołaj tutaj tego speca od redukcji niepotrzebnie wysyłanych wiadomości...

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

Dzień dobry @pinsplash 🙂 Temat nie do końca dotyczy usuwania niepotrzebnych wiadomości, bo tutaj mówimy raczej o zmianie daty wysyłki powiadomienia, ale w imieniu Maćka i własnym poprosiłam już @fixxxer_beny, aby wypowiedział się tutaj w tej kwestii. 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ w pas kłaniam się i dziekuję za przekazanie info.😁

Ps Mały postulat. Może powinna być gdzieś lista "ekspertów" aby z niej wybrać?

Chociaż wtedy niektórzy dopiero by posiwieli ....

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@pinsplash Sam pomysł, aby powstała lista naszych ekspertów nie jest zły, ale problem polega na tym, że oznaczenia nie spełnią tutaj swojej roli. Do Waszej stałej dyspozycji w dzień i w nocy jesteśmy my, zespół Allegro Gadane. Eksperci nie odpowiadają tutaj na pytania codziennie, bo mają swoje obowiązki. 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

To tak jak sprzedawcy też mają swoje dodatkowe obowiązki ale odpowiadać musimy nawet jak śpimy .

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ Ola jest weekend,piękna pogoda i dlatego nie powiem co myślę o zrzucaniu czyiś obowiązków na Was

🍹

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

fixxxer_beny
Ekspert Allegro.pl

Cześć 🙂 dzięki za wiadomość. @Golanka potrzebuję więcej informacji - jakim kanałem dostajesz to powiadomienie? Czy chodzi o maila, pusha w apce czy dzwoneczek (destop/apka)? 

oznacz moderatorów