anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy Was też irytuje bezsensowne ograniczenie ilości produktów w koszyku?

EwaN1984
#1 Nowicjusz#

Od jakiegoś czasu Allegro zaczyna mnie mocno irytować. Chodzi o ograniczenie w dodawaniu produktów do koszyka. Jak mam w planie zakupić w ciągu miesiąca sporo produktów to dlaczego ograniczać mi koszyk zakupów? Już kilkukrotnie musieliśmy usuwać produkty z koszyka aby coś na szybko kupić bo jest to beznadziejne ograniczenie. Czy Was też to irytuje? @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

pinsplash
#21 Demiurg#

@EwaN1984 Nie. Nigdy nie miałem w koszyku, więcej niż kilkanaście produktów.

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Mnie to nie irytuje bo dużych ilości to akurat nie kupuję ale moi klienci to czasem odczuwają kupując więcej niż koszyk mieści . 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@EwaN1984 mnie również to nie irytuje, ponieważ 50 przedmiotów w koszyku to moim zdaniem dużo i nie zdarza mi się robić takich zakupów ale dziękuję, że podzieliłaś się swoją opinią na ten temat. Przekażę ją w odpowiednie ręce. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@EwaN1984 ja też musiałem kiedyś przy zakupie podzielić na dwie przesyłki bo nie byłem w stanie zakupić za jednym razem, ale myślę że to są znikome przypadki 😞

A z drugiej strony to zabezpieczenie przed masowym wykupywaniem towaru, przez konkurencję czy psucie sprzedaży 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

domkar04
#14 Krzewiciel#

a mnie też to irytuje

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

A mnie nie. Nie widzę sensu napchania przykładowo 100 przedmiotów do koszyka, bo może "kiedyś się przyda" > I wcale bez pewności zakupu kiedykolwiek. Od tego jest zakładka "obserwowane" 50 przedmiotów to aż nadto.

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@Ziolko39 Nie chce mi się szukać ale pamiętam kiedyś dyskusję o tym ze ktoś chciał aby koszyk miał chyba minimum 1000 pozycji / linii.....

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@pinsplash Ludzie mają różne, dziwne, wzięte z sufitu zachcianki. A ja juz pisałem, że chciałbym być "piękny i młody" > jakoś nikt nie może mi tego zapewnić.😃

oznacz moderatorów

tgtgtg
#8 Zapaleniec#

Tak, zdecydowanie to przeszkadza i generuje dodatkowe koszty (kilka faktur, przesyłek...) i stratę czasu - szczególnie przy większych zakupach...

oznacz moderatorów