anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy wiadomo kiedy zaczyna się rekrutacja na staż e-xpierence 2024?

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:46870983
#8 Zapaleniec#

Była niedawno informacja, że na wiosnę i jak patrzyłam na inne lata, to z tego, co pamiętam już w marcu była taka możliwość.

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11
ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Client:46870983 Cześć, hej 🙂 Bardzo się cieszymy, że jesteś zainteresowana naszym programem stażowym, to naprawdę świetna okazja na zdobycie cennego doświadczenia i rozwój. 

Skontaktowałam się już z zespołem koordynującym program e-Xperience i kiedy dostanę potwierdzenie, że datę możemy komunikować publicznie, to wrócę do Ciebie z odpowiedzią. 🙂 

oznacz moderatorów
Client:46870983
#8 Zapaleniec#

Dziękuję bardzo za informację 🙂

oznacz moderatorów
ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Client:46870983 Dziękuję za cierpliwość. 🙂 W połowie maja ruszymy z rekrutacją do programu stażowego E-xperience do edycji jesiennej (od września do lutego). 

W tym roku będziemy mieli miejsca dla 22 osób.

Jeszcze w tym tygodniu zaktualizujemy informacje na stronie https://jobs.allegro.eu/e-xperience/ 🙂

oznacz moderatorów
Client:46870983
#8 Zapaleniec#

Dziękuję bardzo! 😊

oznacz moderatorów
Client:53646950
#7 Wielbiciel#

Hej! Czy jeśli do tej pory (po zdaniu testów poziomujących) nie dostało się żadnego maila zwrotnego w sprawie stażu, to znaczy, że się nie udało? 🙂 będę wdzięczna za odpowiedź

oznacz moderatorów
Client:53646950
#7 Wielbiciel#

oznaczam, aby się wyświetliło @ko_alka  🙂

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

Hej @Client:53646950! Przepraszam, że nie otrzymałaś odpowiedzi. Rozumiem, że sprawdziłaś zakładki spam na poczcie? Poprosiłam już o sprawdzenie tego, więc wrócę do Ciebie, gdy otrzymam odpowiedź 🙂 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

Hej @Client:53646950! Otrzymałam odpowiedź, że każda osoba, która nie została zaakceptowana, powinna już otrzymać od nas informację zwrotną. Natomiast można założyć, że jeśli do tej pory nie przyszła żadna informacja, to się nie udało 😞 
Będziemy mogli sprawdzić to dokładnie, jeśli podasz informację na jakie stanowisko i jaką rolę startowałaś. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
OlaDz91
#2 Obserwator#

Dzień dobry, chciałam się zapytać czy jeszcze jest możliwość dołączenia do programu e-xperience?

oznacz moderatorów
ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@OlaDz91 Cześć 🙂 Zgłoszenia można było wysyłać do 6 czerwca, ale zapraszamy na kolejną edycję. O wszystkim będziemy informować na stronie https://jobs.allegro.eu/pl/e-xperience-2/ 

oznacz moderatorów
OlaDz91
#2 Obserwator#

dziękuję za szybką odpowiedź. Będę na pewno obserwować sytuacje 😊

oznacz moderatorów