anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy z opcji zakupu "raty zero" można skorzystac tylko raz czy to tylko zalezy od zdolności kredytowe

Petrof7
#7 Wielbiciel#

Czy z opcji zakupu "raty zero" można skorzystac tylko raz czy to tylko zalezy od zdolności kredytowej?

 

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

xyz96
#21 Demiurg#

Można korzystać wielokrotnie. Przy ratach PayU za każdym razem trzeba wypełniać wniosek o raty i czekać na weryfikację, natomiast przy ratach Od.nowa wniosek wypełnia się raz, a potem korzysta się wielokrotnie z przyznanego limitu odnawialnego.

oznacz moderatorów

Petrof7
#7 Wielbiciel#

a kto ustala ten limit?

oznacz moderatorów

Petrof7
#7 Wielbiciel#

i czy raty zero tez przechodzi przez mbank ?

 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

Petrof7
#7 Wielbiciel#

OK, nie wiem czemy nie dotarłem do tego dokumentu- dzięki - ale

sa takie zapisy

Moge skorzystac z rat zero gdy:

Gdy wartość Twoich zakupów wraz z dostawą wynosi od 100 zł do 20 000 zł. Możesz kupić jeden lub kilka przedmiotów – nawet od różnych sprzedawców.

i dalej

Z Rat PayU skorzystasz, gdy:

...wartość Twojej transakcji przekracza 4800 zł

Czyli- jesli bede cos kupował za ponad 4800 to przerzuci mnie na raty PayU?

 

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Petrof7 W Allegro można skorzystać z dwóch form zakupu ratalnego. 

"Raty Od.nowa" dostępne są w ofertach wystawionych w kategoriach, w których dostępna jest płatność ratalna, o ile wartość zakupu mieści się w przedziale 100 zł - 4800 zł.

W pozostałych przypadkach, z Rat ZERO możesz skorzystać za pośrednictwem Rat PayU.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Petrof7 Jeśli po zapoznaniu się z artykułami Pomocy nadal masz wątpliwości, zrób sobie próbę zakupu na raty - zobaczysz wtedy jak to działa. Dopóki nie zatwierdzisz umowy i nie zrobisz przelewu weryfikacyjnego, do zakupu nie dojdzie. Jeżeli mimo tego nadal nie wszystko będzie dla Cibie jasne, odpuść sobie zakupy na raty.

oznacz moderatorów