anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy znacie tego sprzedawcę?

Gandi112
#8 Zapaleniec#

Mattra sklep, Mariusz [edycja], wkłady do zniczy. Kupiłem za 239,40 zł. Za chwile minie miesiąc i cisza. Na maile i SMS nie odpowiada, telefon wyłączony. Czy ktoś zna tego pana?

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12

xyz96
#21 Demiurg#

@Gandi112 Otwórz spór; https://allegro.pl/dyskusje/nowa wtedy szybko odpowie. Pomoże Ci tam pracownik Allegro. 

Możesz też złożyć wniosek o zwrot pieniędzy z Programu Ochrony Kupujących; https://allegro.pl/program-ochrony-kupujacych/wybor-zamowienia

oznacz moderatorów

medalik_2009
#17 Koryfeusz#

Po ponad 2 latach od zakupu? Na jakiej podstawie? 😛

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@medalik_2009 A skąd od początku wiedziałeś, że po ponad dwóch latach? Taki z ciebie cwaniak? Żałosne. 

oznacz moderatorów

Gandi112
#8 Zapaleniec#

Czytaj ze zrozumieniem, proszę. Zapłaciłem temu sprzedawcy za  towar miesiąc temu, nie dwa lata temu. Nie na allegro. Nie mogłem go nigdzie znaleźć. Zapytałem więc, czy zna go allegro, bo trzeba na niego uważać - oszukuje. Znalazłem go jednak gdzie indziej. Oszukał wielu. Podobno 16.01.22 r. ogłosił upadłość. A więc chyba po sprawie. Trudno. Trudno więc posądzać mnie o żałosne cwaniactwo.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Gandi112 Twój jedyny i ostatni zakup od tego Sprzedającego pochodzi z grudnia 2019 r. Przykro mi, ale jeśli dokonałeś transakcji poza Allegro nie będziemy w stanie Ci pomóc. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Gandi112
#8 Zapaleniec#

Dziękuję. Pozdrawiam.

oznacz moderatorów

Gandi112
#8 Zapaleniec#

Jakieś tzw. jaja. Po przedwczorajszym mailu, w którym zażądałem zwrotu pieniędzy, a kopię maila wysłałem do US w Lipnie, dziś otrzymałem od nich 4 maile: zawiadomienie, że jak coś kupię to otrzymam 50 zł rabatu, że towar pakują, że towar wyślą w poniedziałek i maila z FV.
Ciekawe, czy wysyłane wkłady będą zdatne do użytku.

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@Gandi112 Tylko co ten wątek ma wspólnego z Allegro ? Człowiek nie handluje na Allegro, zakup zrobiłeś poza Allegro, to nie kumam o co biega ?

oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ może by tak wyjaśnij autorowi wątku co stracił i czego nie zyskał pomijając allegro przy zakupie?

czasami serwis też może się poreklamować 🙂

 

oznacz moderatorów

Gandi112
#8 Zapaleniec#

Jakiś czas temu pytałem Allegrowiczów, czy zetknęli się ze sprzedawcą - [edycja], wkłady do zniczy. Pytałem, bo nie przysyłał mi zapłaconego (236 zł) towaru (nie kupiłem tego przez Allegro, tylko bezpośrednio w sklepie, ale chciałem ostrzec przed tym sprzedawcą) i nie odpowiadał na wielokrotne próby kontaktu (mail, telefon, SMS), czuję się w obowiązku wyjaśnić sprawę do końca.

Ponieważ nie miałem wkładów od MP, zakupiłem na Allegro "awaryjnie" u [edycja]. Towar otrzymałem i zdziwiłem się, bo został przysłany z Tłuchowa od [edycja]. Tak też można.

Ten zamówiony bezpośrednio w sklepie u MP przyszedł dziś, po wielokrotnych naciskach, w różnych miejscach. Wprawdzie w paczce jest nie to, co zamawiałem, ale pies to drapał, dla mnie sprawa jest zakończona. Szkoda czasu. 

Pozdrawiam.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Gandi112 No to teraz masz okazję wystawić odpowiedni komentarz, oczywiście zgodny z przebiegiem transakcji.😁

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Odpowiedni czyli jak to ładnie allegro określa -subiektywny.

oznacz moderatorów