anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Data produkcji smartfona

andrzej3819
#7 Wielbiciel#

  @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_ Chcę kupić telefon i pytam się sprzedawcę, kiedy jego telefon jest wyprodukowany. A ten gość mając w ręku ten telefon odpowiada mi, że ONI TEGO MIE ZNAJĄ. Przecież tą odpowiedzią zdyskwalifikował siebie i nawet właściciela tego sklepu. Hańba!. Przecież Android podaje mnóstwo kodów w tym kodu który wyświetla datę produkcji i dane telefonu. Allegro musi takich nieuków wykluczać z grona swoich sprzedawców. Przecież rejestrując takiego nieuka Allegro legitymizuje go.

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

komis-bell
#21 Demiurg#

@andrzej3819 Nie dla każdego telefonu da się sprawdzić datę produkcji a nawet powiem więcej - telefony w których da się to sprawdzić stanowią mniejszość.
Dla tych których się da - można to zrobić na podstawie numeru IMEI na stronie np. IMEICHECK

Z ciekawości sprawdziłem sobie trzy losowe telefony które miałem pod ręką i w żadnym nie uzyskałem daty produkcji ani kodem ani po numerze IMEI.

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#18 Luminarz#

Haha a tak z ciekawości zadaj to samo pytanie w oficjalnym sklepie allegro...

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@andrzej3819 A ty sprawdzisz każdy telefon kiedy był wyprodukowany🤔, raczej sprawdza się model i w jakich latach był on produkowany.

oznacz moderatorów