anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego Allegro nie wymaga terminu przydatności przy produktach spożywczych ?

konto zamknięte
Nie dotyczy

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_  pytanie jak w temacie. Termin przydatności do spożycia to obowiązkowy i główny element produktów spożywczych. W parametrach aukcji są jakieś nieprzydatne **piiip**oły, a podstawowego elementu nie ma.

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

LEW433
#21 Demiurg#

Ależ oczywistym jest, że przeterminowanej żywności nie wolno sprzedawać, zgłaszaj takie oferty.😁

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@konto zamknięte Wejdź w zakładkę "zgłoś swój pomysł" i tam opisz, żeby dodali taki parametr obowiązkowy.

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@Ziolko39 dzięki, ale nie pracuję dla allegro. Zadałem pytanie do moderatorów i czekam na odpowiedź. Pozdrawiam.

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@konto zamknięte Zgłoszenie pomysłu to nie jest praca dla Allegro. Tu na AG też "pracujesz dla Allegro" tylko w innym dziale "dyskusje kupujących" Jakaś różnica ?

oznacz moderatorów

Halfrunt
#18 Luminarz#

To bardzo ciekawa opcja i mogłaby by być dobra dla klienta, jednocześnie bardzo uciążliwa dla sprzedawcy i z tego względu nie przejdzie do realizacji. 

Obecnie sprzedawca ma szablon produktu, a dostawy przychodzą na bieżąco i tak się to kręci, po wprowadzeniu obowiązku poddania terminu ważności produktu w ofercie, każdą partię produktu trzebaby wprowadzać osobno, trodniej byłoby sprzedać końcówki terminu, a klienci kupowali by tylko te z długim terminem ważności.

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@Halfrunt nie zgadzam się z Tobą. Niektórzy sprzedający podają termin w opisie aukcji i nie mają z tym problemu. Natomiast Ci którzy tego terminu nie podają to muszą odpowiadać na dzisiątki lub setki zapytań o ten termin, albo kupujący rezygnuje z takiego zakupu.

oznacz moderatorów

_Likos_
#21 Demiurg#

@konto zamknięte  pomysł trudny do zrealizowania. Często przy zakupach wiekszych ilosci towaru orzymuje sie 2-3- a nawet 4 partie z różnymi terminami przydatności. Bardzo trudno byłoby to upilnować.

Myśle że jeśłi termin ma dlaCiebie duże znaczenie to prościej jest zapytac sprzedającego poprzez pytanie o przedmiot. Wówczas uzyskasz informacje " na bieżąco" o partii która akurat w danym momencie jest wysyłana.

Ja nie handluje produktami spożywczymi lecz czasami także mam pytania o terminy przydatności. Nie jest dla mnie problemem sprawdzić jaka partie akurat teraz pakujemy i jaki ma ona termin. Nie dla wszystkich ma on znaczenie a zainteresowani otrzymuja odpowiedź.

 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@konto zamknięte przydało by się bo nie zawsze sprzedawcy to piszą w aukcji a często przychodzą produkty z kończącym się terminem 🙂 

Można też samemu dodać parametr "termin ważności" 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy
oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@konto zamknięte To nie jest zły pomysł, ale tak jak wskazali już inni użytkownicy AG bardzo trudny do realizacji. Taka sama propozycja pojawiła się już zresztą u nas w sekcji Zgłoś swój pomysł i tutaj na nią odpowiedziałam, więc koniecznie sprawdź ten wątek. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów