anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego Allegro toleruje masę podróbek sprzedawanych za pośrednictwem portalu ?

murdock9
#7 Wielbiciel#

Witam,

jestem zbulwersowany ilością ewidentnych podróbek sprzedawanych na Allegro.Chciałem kupić ostrza do golarki Philips HQ 90 oraz do golarki Philips S 9711.Nie da się.Właściwie są wyłącznie podróbki a sprzedający robią wszystko aby kupujący się nie zorientował ,że towar nie jest oryginalny.Przeciwnie,wielu oferuje ostrza wyglądające jak oryginalne,czyli mniej lub lepiej podrobione są nacięcia i otworki na górnej stronie ostrza.Inni mają nawet opakowania do złudzenia przypominające te oryginalne czyli Philips/Norelco.Nagminną praktyką są zapewnienia o „doskonałej jakości „ostrzy,czemu przeczą komentarze osób które się dały oszukać.Czytałem w opiniach,iż są oszuści,którzy reklamują swój towar za pomocą zdjęć oryginalnych wyrobów a wysyłają tandetne wyroby chińskie.Poza ty,co na Allegro robią oszuści z Chin?Kupujący nie jest w żaden sposób chroniony przez Allegro

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Toleruje aby zysk był większy . Takie podróbki są gorszej jakości przez co częściej musisz kupować następne . Możliwość korzystania z materiałów (zdjęcia ,opisy ) z katalogu potęguje tylko taki proceder .

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

Ja do swojego philipsa muszę się w podróbki zaopatrywać bo philips do starszego modelu nie produkuje a różnicy w jakości nie zauważyłem

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@murdock9 Ten temat był już wielokrotnie przerabiany z różnymi przedmiotami > na dole każdej oferty masz przycisk "zgłoś naruszenie zasad" > niestety innej możliwości zgłaszania ofert Allegro nie dopuszcza > jak się odezwie któraś z moderatorek to napisze Ci to samo

A teraz czas na mojego osobistego trolla > poda link do fake'owej aukcji spreparowanej na innym plotkarskim portalu > tam nawet Elvis żyje.

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@murdock9   "Dlaczego Allegro toleruje masę podróbek..."

Zawsze tak jest, jeśli nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze.

oznacz moderatorów