anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego Allegro usunęło mój komentarz?

Boltonek
#8 Zapaleniec#

Allegro usunęło mój komentarz podając przyczynę naruszenia zasad serwisu.

Nie podało konkretnie o co chodzi. Mój komentarz był całkowicie prawdziwy i według mnie nie naruszał zasad serwisu.

oznacz moderatorów
58 ODPOWIEDZI 58

ZibiK30
#18 Luminarz#

@Boltonek A jakich zasad? napisz dokładnie 😄 Ostatnio to temat na topie 😄

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów

Boltonek
#8 Zapaleniec#

Usunęliśmy ocenę, ponieważ naruszała zasady serwisu. Nie będzie już widoczna na liście komentarzy sprzedającego. Nie podali konkretnie.

oznacz moderatorów

_Likos_
#21 Demiurg#

@Boltonek hmm a cóż tam napisałeś???

oznacz moderatorów

Boltonek
#8 Zapaleniec#

Komentarz

W przesyłce brakowało 3 produktów, a jeden był inny od zamawianego. Po zgłoszeniu problemu ( oraz 3 tygodniach oczekiwania) nie otrzymałem brakujących produktów lub zwrotu pieniędzy. Nie polecam tego sprzedawcy.

oznacz moderatorów

_Likos_
#21 Demiurg#

@Boltonek no to nie powinni usunąć ja tam nie widze nic co by łamało zasady allegro. Dziwne

oznacz moderatorów

Boltonek
#8 Zapaleniec#

Za pewne usunęli go na prośbę sprzedającego który nie chciał mieć złych komentarzy. 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Boltonek To bardzo prawdopodobne, wystaw komentarz ponownie, masz taką możliwość. Napisz tu potem, co się później wydarzyło. Allegro czasem usuwa komentarze bezpodstawnie - nawet niedawno przyznało się do tego na tym forum.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Boltonek Nie otrzymałeś reszty produktów i odpuściłeś? Masz dyskusję z sprzedawcą, masz POK i nic? Zapewne dałeś temu upust w komentarzu.

oznacz moderatorów

Boltonek
#8 Zapaleniec#

Dopiero po opublikowaniu komentarza sprzedawca skontaktował się ze mną i zwrócił mi pieniądze za brakujące towary.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Boltonek No więc jeśli zrobił to dopiero po wystawieniu negatywa, nie masz obowiązku zmieniać oceny, ponieważ była ona zasadna. Regulamin nie nakazuje zmiany komentarza lub nie daje prawa do jego usunięcia, gdy sprzedawca po czasie naprawi błąd.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@LEW433 ze sprzedawcą, nie z sprzedawcą.

oznacz moderatorów

Boltonek
#8 Zapaleniec#

Co to jest POK

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Boltonek Po usunięciu komentarza możesz go wystawić ponownie - zrób to. Pamiętaj tylko, że musi on być zgodny z rzeczywistym przebiegiem transakcji. Gdyś miał problem z ponownym wystawieniem oceny lub gdyby Twój komentarz znowu został usunięty z niezrozumiałych powodów, napisz tu ponownie.

oznacz moderatorów

Boltonek
#8 Zapaleniec#

Nie wiem jak ponownie wystawić komentarz

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Boltonek Po prosu w zakładce Kupione klikasz Oceń sprzedawcę. Jeśli nie masz takiej opcji, być może Allegro zablokowało Ci oceny. O nic nikogo nie musisz prosić.

oznacz moderatorów

Boltonek
#8 Zapaleniec#

Komentarz wystawiłem ponownie, zobaczymy co będzie dalej.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Boltonek  Nic nie będzie, jeżeli nie narusza zasad.😁

oznacz moderatorów