anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego Allegro usunęło mój komentarz?

Boltonek
#8 Zapaleniec#

Allegro usunęło mój komentarz podając przyczynę naruszenia zasad serwisu.

Nie podało konkretnie o co chodzi. Mój komentarz był całkowicie prawdziwy i według mnie nie naruszał zasad serwisu.

oznacz moderatorów
58 ODPOWIEDZI 58

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Client:98572120, to jedna z kilku istniejących definicji. Załączam pozostałe: lekceważąco o kupcu, pogardliwie o osobie handlującej rzeczami.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

Client:98572120
#13 Ambasador#

@mr_oma wiem o innych definicjach tego słowa , ale ja zawsze używałem go w pierwszym znaczeniu i tak będę robić nadal . proszę przywrócić poprzednią treść mojego wpisu .

__________________
Czas zlikwidować czarną listę kupujących. Najwyższa pora! Zagłosuj, powiedz innym - wszyscy zyskają.emoji
oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@Client:98572120 jakoś nigdy, na żadnym z twoich kont, nie zauważyłam żebyś używał tego określenia. 🤔 Dopiero na tym koncie próbujesz wprowadzić do obiegu to określenie.

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@mr_oma Bardzo Ci dziękuję za tak wnikliwe podejście do tematu nazewnictwa sprzedających na Allegro. 🙂

oznacz moderatorów

Client:98572120
#13 Ambasador#

@konto zamknięte tobie też się nie podoba słowo "kupiec" i jego warianty ? napisz do kupcy.org.pl i każ im zmienić nazwę stowarzyszenia .

__________________
Czas zlikwidować czarną listę kupujących. Najwyższa pora! Zagłosuj, powiedz innym - wszyscy zyskają.emoji
oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@Client:98572120 skup się i nie odwracaj kota ogonem 😁 zakwestionowane określenie to „kupczyk”, a nie „kupiec”. Szkoda czasu na twoje nieudolne manipulacje.

oznacz moderatorów

Client:98572120
#13 Ambasador#

@konto zamknięte skup się : kupczyk to drobny kupiec , samczyk to drobny samiec , chłopczyk to drobny chłopiec , a leszczyk to drobny leszcz . fikołki moderacji tego nie zmienią .

P.S. : każ allegro wyedytować słowo  "koszyk" . "koszyk" obraża kosze .

__________________
Czas zlikwidować czarną listę kupujących. Najwyższa pora! Zagłosuj, powiedz innym - wszyscy zyskają.emoji
oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@Client:98572120 mam nadzieję, że twoja potrzeba obrażania i poniżania sprzedających nie wpłynie na pogląd moderacji.

P.S. Mały giermek to giermeczek?🤔 czy giermuś?

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@konto zamknięte 

Mały giermek to giermeczek?

Służalczyk? 😂

_____________
Kama
oznacz moderatorów

Client:98572120
#13 Ambasador#

@konto zamknięte twoja potrzeba obrażania mnie zaćmiła ci oczy na fakt , że zostanie giermkiem oznaczało przepustkę do stanu rycerskiego i było przywilejem szlachetnie urodzonych młodzieńców . potomkowie kramarzy , złodziei i plebsu zwanego w pierwszej rzeczpospolitej hołotą zaszczytu bycia giermkiem dostąpić nie mogli .

__________________
Czas zlikwidować czarną listę kupujących. Najwyższa pora! Zagłosuj, powiedz innym - wszyscy zyskają.emoji
oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@Client:98572120 to, że ktoś dostał przepustkę nie oznacza jeszcze, że zostanie wpuszczony. Po co ci drugie konto, co złego było w tamtym? Jak zlikwidowałeś kręcioła, dało się wytrzymać.

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@Client:98572120 "skup się : **piiip** to drobny kupiec , samczyk to drobny samiec , chłopczyk to drobny chłopiec , a leszczyk to drobny leszcz . fikołki moderacji tego nie zmienią ." - idąc dalej tym tropem, głupek to drobny głupiec😏 I żadne fikołki, które tu uprawiasz, tego nie zmienią - [edycja], skoro liczysz na to, że ktoś się nabierze na twoje żonglerki słowne.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

Boltonek
#8 Zapaleniec#

Numer zamówienia      142d6429-55b6-11eb-89ce-376b03138c5b

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Boltonek, dziękuję Ci za wiadomość. Twój poprzedni komentarz został usunięty, ponieważ napisałeś w nim, że nie otrzymałeś zwrotu pieniędzy. Z tego, co widzę, otrzymałeś zwrot i w drugiej wersji dopisałeś do komentarza, że zwrócono Ci środki. W tym momencie komentarz jest precyzyjny.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

Boltonek
#8 Zapaleniec#

Zwrot otrzymałem dopiero po napisaniu negatywnego komentarza więc komentarz był prawdziwy. Mam nadzieję że poprawioną formę komentarza już nie usuniecie.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Boltonek Nie usuną, nie mają podstaw. Pierwszy komentarz, jeśli napisałeś go przed zwrotem wpłaty, także usunęli bezpodstawnie.

oznacz moderatorów

ZibiK30
#18 Luminarz#

@Boltonek Niekoniecznie, skoro to była podstawa do usunięcia komentarza to wystarczy, że sprzedawca podważy te 3 tygodnie bo było X mniej lub X więcej i znów usuną na tej samej tajemniczej podstawie 😉

"W przesyłce brakowało 3 produktów, a jeden był inny od zamawianego. Po zgłoszeniu problemu ( oraz 3 tygodniach oczekiwania) nie otrzymałem brakujących produktów lub zwrotu pieniędzy. Nie polecam tego sprzedawcy."

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów

ZibiK30
#18 Luminarz#

@mr_oma Nie lepiej informować klienta o powodach usunięcia komentarza aby uniknąć niepotrzebnego zamieszania? 😉

W monecie gdy napisał o braku zwrotu środków, to w rzeczywistości było nieprawdą? Pytam, bo próbuje wykminić ten system uwsteczniania czynu i faktów 😄

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@ZibiK30, Kupujący jak najbardziej dostał od nas dokładną informację o przyczynie usunięcia komentarza na czacie.

 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów