anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego allegro zablokowało moje konto, jak je odblokowac

19Tinki94
#7 Wielbiciel#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

Dostałem rano takiego maila, informujemy, że na Twoje konto zostały wprowadzone ograniczenia funkcjonalności w związku z uzasadnionymi obawami co do bezpieczeństwa konta lub zawieranych transakcji, zgodnie z art 2.12 Regulaminu Allegro. Nasze uzasadnione obawy dotyczą zwłaszcza powiązań z innymi, objętymi przez nas sankcjami, kontami w Serwisie, co narusza dodatkowo art. 8.7 Regulaminu Allegro.

 

Ja natomiast mam tylko 1 konto które wcześniej było prywatne a teraz przemianowałem je na firmowe, na laptopie jest także w drugiej przeglądarce zalogowane konto prywatne mojej żony które oczywiście nie jest z żadnymi sankcjami, prosze o odblokowanie konta i pomoc z tym

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@19Tinki94 Cześć. Przykro mi, ale tutaj na forum nikt nie będzie w stanie pomóc Ci w tej sprawie. Widzę, że wysłałeś już kilka wiadomości do Działu Bezpieczeństwa transakcji - i słusznie, tylko taką drogą jesteś w stanie uzyskać więcej informacji. Poczekaj proszę na odpowiedź na Twoje wiadomości mejlowe. Trzymam kciuki, żeby wszystko się wyjaśniło.  

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów