anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego jak jestem zalogowany nie widzę ofert?

_KANCELARIA_
#9 Pomysłodawca#

Poruszyłem już ten temat ale nie otrzymałem odpowiedzi rozwiązującej problem. Dlaczego jak jestem zalogowany na koncie konsumenckim nie widzę ofert z all lokal.? Widzę jak nie jestem zalogowany. Proszę o pomoc, sprawdzenie tego....

oznacz moderatorów
17 ODPOWIEDZI 17

LEW433
#21 Demiurg#

na koncie konsumenckim nie widzę ofert z all lokal.?

oznacz moderatorów

_KANCELARIA_
#9 Pomysłodawca#

Nie widzę ofert z lokalnie...nie moich tylko innych. Ja nie sprzedaję.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nie chcesz podać konta, nie pokazujesz  zrzutów, więc trudno Ci pomóc! Ja widzę, więc dziwne!

oznacz moderatorów

_KANCELARIA_
#9 Pomysłodawca#

Przecież piszę z konta kancelaria a zrzuty dałem w poprzednim i nic to nie dało. Zamieszczam jeszcze raz. Widok niezalogowany po lewej i zalogowany po prawej. Wyszukiwanie przykładowe samsung b2710 ale tak mam w obojętnie jakim wyszukiwaniu.

 
_KANCELARIA_
#9 Pomysłodawca#
 widok niezalogowany.JPGwidok zalogowany.JPG
oznacz moderatorów

_KANCELARIA_
#9 Pomysłodawca#

jak zalogowany to parę ofert. Jak niezalogowany 40 parę I DZIWNE:) Bo ja nie widzę.

oznacz moderatorów

_KANCELARIA_
#9 Pomysłodawca#

ak zalogowany to parę ofert. Jak niezalogowany 40 parę I DZIWNE:) Bo ja nie widzę.

oznacz moderatorów

_KANCELARIA_
#9 Pomysłodawca#

Przecież piszę z konta kancelaria a zrzuty dałem w poprzednim i nic to nie dało. Zamieszczam jeszcze raz

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#18 Luminarz#

Ostatnio coś chyba pisali, że oferty z lokalnego nie będą już wyświetlane na głównym. Jeszcze to nie weszło ale może "uszczęśliwili" Cię jakimiś testami. Ostatnio allegro już ma coraz trudniej wymyślić czym tu jeszcze dokopać sprzedawcom to wzięło się za kupujących... Nigdy o tym nie uprzedzają i jakichkolwiek testach dowiadujemy się z takich wpisów na forum...

oznacz moderatorów

vonNogay
#17 Koryfeusz#

@_KANCELARIA_ sprawdzałeś czy nie masz połączonych ofert, tak jak pisałem ja i kostas11 na końcu poprzedniego posta?

oznacz moderatorów

_KANCELARIA_
#9 Pomysłodawca#

Przed  chwilą sprawdziłem, niestety nie mam:(

oznacz moderatorów

GAWIT-AGD-RTV48
#8 Zapaleniec#

OD KILKU MIESIĘCY OGLĄDALNOŚĆ MOICH AUKCJI JEST PRAKTYCZNIE ZEROWA . STARAM SIĘ TRZYMAĆ NISKIE KONKURENCYJNE CENY . MYŚLĘ , ŻE JEDNE Z NAJNIŻSZYCH NA ALLEGRO . NA AUKCJACH WYSTAWIAM SPRZĘT AGD I RTV CZYLI DOSYĆ CHODLIWY TOWAR . MAM 100 % POZYTYWNYCH KOMENTARZY . TE SAME PRODUKTY WYSTAWIAM NA **piiip** I OGLĄDALNOŚĆ JEST KILKANAŚCIE RAZY WIĘKSZA . SĄ SYTUACJE , ŻE ATRAKCYJNĄ PRALKĘ , LODÓWKĘ LUB TELEWIZOR OBEJRZY JEDNA LUB DWIE RAZ NA KILKA DNI . W ZESZŁYM MIESIĄCU NA PONAD 60 WYSTAWIONYCH AUKCJI  SPRZEDAŁEM JEDEN WENTYLATOR . Z PRZECZYTANYCH WYPOWIEDZI PROBLEM TEN DOTYCZY WIELU MAŁYCH FIRM . SPRAWA JEST BARDZO DZIWNA . DLATEGO TRZEBA JĄ WYJAŚNIĆ NIE OGÓLNIKOWO ALE JASNO I PRZEJRZYŚCIE . JESTEM OD 15 -LAT I WYDAJE MI SIĘ , ŻE ALLEGRO JEST CORAZ MIEJ PRZYJAZNE DLA MAŁYCH FIRM .

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@GAWIT-AGD-RTV48 napisz po ludzku bo się nie da tego przeczytać !!! a jak masz popsuta klawiaturę to poszukaj na allegro 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Duży mogą więcej, ich oferty są na górze.

oznacz moderatorów

_KANCELARIA_
#9 Pomysłodawca#

Na kontach firmowych mam to samo od listopada 2023. Pewnie jakaś zmiana, że duzi są promowani.

oznacz moderatorów

_KANCELARIA_
#9 Pomysłodawca#

Nie olewajcie mnie po raz trzeci jak poprzednio .Jak ktoś czegoś nie wie to proszę zapytać innego moderatora albo kogoś. Bardzo nieładnie. Po raz trzeci proszę o pomoc.Poruszyłem już ten temat ale nie otrzymałem odpowiedzi rozwiązującej problem. Dlaczego jak jestem zalogowany na kontach moich konsumenckich. Mam widok tylko allegro. Nie mam wcale all lokalnie .To nie są konta firmowe. Nie mam pogrupowanych, wyczyściłem pamięć.mam to samo na mozilli jak i chrome i jeszcze raz, nie jestem kontem firmowym. Za każdym razem poprzednio jak przesyłałem zrzuty  "i stała się cisza".

oznacz moderatorów

milka1234567890
#18 Luminarz#
oznacz moderatorów

_KANCELARIA_
#9 Pomysłodawca#

Nie olewajcie mnie po raz trzeci jak poprzednio .Jak ktoś czegoś nie wie to proszę zapytać innego moderatora albo kogoś. Bardzo nieładnie. Po raz trzeci proszę o pomoc.Poruszyłem już ten temat ale nie otrzymałem odpowiedzi rozwiązującej problem. Dlaczego jak jestem zalogowany na kontach moich konsumenckich. Mam widok tylko allegro. Nie mam wcale all lokalnie .To nie są konta firmowe. Nie mam pogrupowanych, wyczyściłem pamięć.mam to samo na mozilli jak i chrome i jeszcze raz, nie jestem kontem firmowym. Za każdym razem poprzednio jak przesyłałem zrzuty  "i stała się cisza".

oznacz moderatorów