anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego jeżeli produkty jest niedostępny...lub..usunięty..płacąc przelewem nie dostałam jeszcze zwr

Client:105585817
#7 Wielbiciel#

Kupując koszulkę .. której tak naprawdę nie ma ...lub ogłoszenie zostało usunięte..albo została sprzedana...robiąc przelew... zniknęła mi kwota za całość...i znalazła się na koncie sprzedającego, nie zostałam poinformowana przez niego i nie zrobił zwrotu pieniędzy...czyli ..zostałam oszukana...i okradziona...a allegro nie usunęło tego ogłoszenia...i pani lub pan w ten sposób zarabia... okradając nie tylko mnie...ale też innych naiwnych... jestem zniesmaczona i zła ..bo był to prezent na dzień dziecka dla córki...a tym samym ani koszulki..ani pieniędzy...nie otrzymałam...będę zmuszona zgłosić ta sprawą na policję...

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Client:105585817 Podaj proszę numer zamówienia, o które chodzi.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Client:105585817
#7 Wielbiciel#

Client:96217900 posiadam tylko taka informację 

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Client:105585817 musisz posiadać numer zamówienia i numer płatności. Te informacje są we wiadomości e-mail od allegro i w zakładce Moje zakupy.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:105585817 Koszulka nie została usunięta - zakupu dokonałaś na Allegro Lokalnie, nie na Allegro. Sprawdź proszę tę zakładkę: https://allegrolokalnie.pl/konto/oferty/kupione 

Za zamówienie zapłaciłaś BLIKiem, płatność przeszła prawidłowo i trafiła na konto Allegro Finanse Sprzedającego, który powinien już wysłać Ci zamówienie. Otwórz dyskusję ze Sprzedającym i opisz całą sytuację: https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/dyskusje/nowa 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Sojiro
#12 Orędownik#

    <--- proszę kilka spacji do skopiowania, przecież tego się czytać nie da -,-

oznacz moderatorów