anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego moja transakcja jest nieudana?

joanna-ewa_2010
#8 Zapaleniec#

Po kupieniu 3 rzeczy, zapłaciłam za nie, przerzuciło mnie do banku a po zapłacie pojawia się :płatność nieudana. Zjadło mi 5 kodów, bo za każdym razem ponawiałam płatność. Na koncie mam pieniądze, nie zeszły za zamówienie, a allegro informuje o zrobionych zakupach na mail.  Dzwoniłam do sprzedającego, skierował nie do Allegro. czy to wina banku, limity mam większe, czy Allegro. Proszę o pomoc, od 2 dni nie mogę dokończyć zakupów. 

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

xyz96
#21 Demiurg#

jaki jest status tej płatności w zakładce Kupione? Rozpoczęta, nieudana? Jeśli tak, kliknij Anuluj, a potem Ponów płatność i zapłać. Jeśli problem będzie się powtarzał, zapłać inną metodą lub bezpośrednio na numer rachunku sprzedawcy, z pominięciem Allegro.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@joanna-ewa_2010 A na Allegro czy AL i można jeszcze raz kupić przecież a tamtej jak nie zapłacona nie kończyć  

oznacz moderatorów

joanna-ewa_2010
#8 Zapaleniec#

jest płatność nieudana:(  na  żółtym pasku mam informację, że jest nieopłacona. podobnie było 4 razy, zaraz zabraknie mi kodów.  Dzięki za ostatnie zdanie:) spróbuję

oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@joanna-ewa_2010  "tranSakcja"!!!

Ula

Ula
oznacz moderatorów

Vryko
#18 Luminarz#

@WREDZIA-W1 A weś..siem czepiasz. Transakcja, tranzakcja - jeden Ka.. no. Wuj. By kto wziun i pomyślał, że jużci.  Mam tesz nadzieje że zemby Cie zabolejoim ot czytania 😛

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@Vryko Ja to się czasem boję tu wchodzić, właśnie ze względu na ból zembuff 🙂

Ula

Ula
oznacz moderatorów

White_Dove_
#12 Orędownik#

JajakWas czytam to zemby już w szklance😁

oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@White_Dove_ Łonczymy siem z Tobą w buló.

Ula

Ula
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@White_Dove_ W szklance także cię bolą ???

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@joanna-ewa_2010 Płatność jest "nieudana", więc możesz ją ponowić z poziomu zakładki Kupione, do czego zachęcam.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

joanna-ewa_2010
#8 Zapaleniec#

tak, xyz96

oznacz moderatorów