anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego nie da się kliknąć KUPUJĘ I PŁACĘ w allegro

Client:105554685
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry. Od pewnego czasu mam problem ze zrobieniem zakupu na allegro. Po wybraniu danego towaru klikam KUP TERAZ i nie mogę wykonać kolejnego kroku. Nie można wybrać opcji dostawy ani kliknąć KUPUJĘ I PŁACĘ. Nic nie pomogło użycie trybu incognito, podobnie jak wyczyszczenie przeglądarki z cookies i pamięci podręcznej, ani użycie innej przeglądarki. Nie pomogło też użycie innego urządzenia (innego smartfona). Jestem zalogo numerem telefonu. Korzystam ze smartfona HUAWEI y5 system operacyjny android 9 Przeglądarka chrome wersja 103.0.5060.129. @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_   @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_   @ko_alka @mr_oma 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:105554685 korzystasz z aplikacji Allegro czy z Allegro w przeglądarce na telefonie? 
Jeśli z aplikacji to sprawdź proszę czy masz ją zaktualizowaną. 
Czy mogę poprosić Cię o przesłanie zrzutów ekranu (lub nagrania ekranu) pokazujących jakie po kolei wykonujesz kroki? Takie nagranie lub zrzuty są niezbędne do zgłoszenia problemu do działu technicznego.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Client:105554685
#7 Wielbiciel#

Korzystam z Allegro w przeglądarce na telefonie. Mam takie głupie pytanie. Czy te zrzuty ekranu będą widoczne dla wszystkich? Będzie tam moje nazwisko i adres i nie chciałabym, żeby te dane były widoczne. 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Client:105554685 wyślij na maila spolecznosc@allegro.pl tylko powołaj się na ten post 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:105554685 Cześć. 🙂 Możesz postąpić zgodnie z informacją od @kostas11 i przesłać nam zrzuty ekranu na spolecznosc@allegro.pl lub zamazać swoje dane na zrzucie i wstawić je tutaj, na Gadane.  

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów