anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego nie ma opcji płatność przy odbiorze

Mireczka_2011
#7 Wielbiciel#

Dzień Dobry mam taki problem, chce kupić przedmiot, ale przy wyborze płatności niema opcji płatność przy odbiorze gotówką, a u sprzedającego jest taka opcja.

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Mireczka_2011 Zgłosiłaś ten problem sprzedającemu? Prawdopodobnie wynika on z tego, że sprzedający nie zdefiniował na swoim koncie punktów odbioru.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Mireczka_2011
#7 Wielbiciel#

Tylko, że próbowałam u innych użytkowników i tak samo jest niema opcji do zaznaczenia formy płatności tylko allegro smart

oznacz moderatorów

Mireczka_2011
#7 Wielbiciel#

tak to wygląda dołączam zrzut ekranuallegro.jpg

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Sprzedawcy niechętnie udostępniają taką formę płatności i nie ma się co dziwić jest ona dla wielu bardzo niewygodna i często ponoszą przez nią straty.

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Mireczka_2011 Dziękuję za zrzut.  Sprawdź proszę czy ten problem występuje również wtedy, gdy korzystasz z innej przeglądarki.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Mireczka_2011 Prawdopodobnie sprzedawca nie podał adresu punktu odbioru osobistego tutaj; https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/punkty-odbioru Wtedy w ofercie będzie informacja o możliwości odbioru osobistego z płatnością przy odbiorze, ale nie da się jej wybrać.

Spróbuj jeszcze tak - na stronie wyboru opcji dostawy kliknij "Pokaż wszystkie punkty na mapie", potem, jeżeli sprzedawca udostępnia odbiór osobisty, na mapie na górze po prawej rozwiń listę i zaznacz "odbiór osobisty". Następnie oddal mapę i znajdź punkt odbioru osobistego, potem przybliż mapę i zaznacz ten punkt. Skomplikowane, ale tak na Allegro wybiera się odbiór osobisty.

oznacz moderatorów

Mireczka_2011
#7 Wielbiciel#

Nie do końca napisałam chodzi mi o "Płatność przy odbiorze za pobraniem gotówką",. 

oznacz moderatorów

krejzole
#14 Krzewiciel#

Tej sytuacji winni są sami kupujący którzy nie odbierali przesyłek pobraniowych. Sprzedawcy ponosząc straty przestali udostępniać tą formę zapłaty za zamówienie. 

 

oznacz moderatorów

milka6969
#7 Wielbiciel#

Witaj, mam ten sam problem. Kupując cokolwiek u kogokolwiek nie mam w opcjach płatności za pobraniem. Mogę tylko płacić blokiem lub przelewem.

 

oznacz moderatorów

A3dam
#19 Nestor#

@milka6969 
Większość rozsądnych sprzedawców (pod wpływem działań Allegro) usunęła tę formę płatności ze swoich ofert.
Jeżeli nie chcesz płacić "z góry" swoimi pieniędzmi możesz skorzystać z Allegro Pay.

*** Złożenie oświadczenia o odstąpieniu od umowy i zwrot towaru to dwie zupełnie różne czynności (UOKiK) ***
oznacz moderatorów

zegarowska
#1 Nowicjusz#

Czy Allegro Pay to jest to samo co zapłać później? Jeżeli tak, to tam żądają numeru dowodu osobistego i pesel, a ja jestem sceptycznie nastawiona do podawania tego rodzaju rzeczy.

 

oznacz moderatorów