anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego nie ma opcji Szukaj w opisie?

boismortier
#9 Pomysłodawca#

Dzień dobry, dlaczego nie ma opcji "szukaj w opisie". Komu to znowu przeszkadzało? Ta opcja ma wrócić! Jest potrzebna. 

oznacz moderatorów
69 ODPOWIEDZI 69

SpeedyGonzalezz
#10 Popularyzator#

@N_Nitka28 "Bardzo dobrze, ale nie na temat" - jak mawiała moja pani od polskiego. 

"Aktualnie wyszukiwarka Allegro automatycznie przeszukuje oferty uwzględniając: parametry, tytuły, kategorie, słowa kluczowe" - ale nie przeszukuje opisów, a o tym jest ten wątek 🐭

--------------------------------------------------
Najszybsza mysz w całym Meksyku
oznacz moderatorów

boismortier
#9 Pomysłodawca#

robicie na przekór - podług siebie a nie w trosce o klienta, a wypowiedź owijacie w bawełnę. 

OPCJA PRZEGLąDANIE OPISU MA WRócić, bo to jest dobre, OK?

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@boismortier to że nam to nie pasi i wiemy jak to działa, uwierz mi że 14 000 użytkownikom nie robi to żadnej różnicy, żyją allegro, wierzą że allegro oznacza "super oferta" najlepszy towar i kupują nie zagłębiając się ile przepłacają 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

TALARKI62
#9 Pomysłodawca#

Wy oczywiście wiecie jak zwykle lepiej. 

Muzyka na płytach rządzi się kodami EAN i numerem katalogowym. Tak jest na największych wyszukiwarkach, sklepach internetowych. Kupowałem tu od wielu lat japońskie płyty CD... ale znowu mi łatwiej wejść na sklepy #by czy na #apońskie by kupić to co sobie jestem w stanie wyszukać natychmiast.

Skoro już nie ma  „szukaj też w opisach ofert” po:  Barcode (EAN) lub Catalogue Number, to nie ma zakupów. Koniec kropka.  Żadna łaska - kupię gdzie indziej. 

oznacz moderatorów

milka1234567890
#18 Luminarz#

Wasza wyszukiwarka nie uwzględnia teraz niczego czego życzą sobie użytkownicy, taka jest dobra.

oznacz moderatorów

resistdj
#10 Popularyzator#

Czy Pani moderator czytała o czym jest ten wątek czy po prostu wkleiła stałą "gadkę" na odczepnego? Bo z treści Pani wypowiedzi wynika ta druga opcja. Komu przeszkadzało wyszukiwanie w opisach? Nawet jeśli korzystał z tego niewielki procent (jak widać nie tak niewielki skoro w tak krótkim czasie wielu się w tej kwestii wypowiedziało negatywnie o tej zmianie) to ten niewielki procent macie głęboko tam gdzie światło nie dociera? Obecna forma wyszukiwania nie wyszukuje w treściach zawartych w opisie produktu i oferty które powinny się wyświetlać, po prostu się nie wyświetlają, mimo że ich opis zawiera szukaną frazę. Co ma na celu wmawianie użytkownikom że coś widzą mimo że tego nie widzą? Czy wy macie użytkowników za i.d-i:o,tów czy i.d-i:o,ta wami zarządza?

oznacz moderatorów

thecolourofmagic
#1 Nowicjusz#

Przecież to nieprawda. Bez opcji "szukaj w opisach ofert" nie da się znaleźć np. kosmetyków po konkretnych składnikach, bo sprzedawcy wpisują listę składników w opisie. Więc wpisanie składnika w wyszukiwarkę nic nie daje, zero wyników.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@boismortier żebyś kupił szybciej i to co Ci allegro podsunie a nie tracił czas na przeglądania 😄 Allegro wszystko robi żeby nam kupującym ułatwić zakupy a Wy ciągle narzekacie ;D

________
Κώστας
oznacz moderatorów

ja_Nitka
#10 Popularyzator#

Wpisujcie na końcu paska wyszukiwania &description=1
rozłącza grupowanie ofert i działa jak 'szukaj w opisie'
u mnie to działa, może u Was też 😀

oznacz moderatorów

WAMPIREZ
#9 Pomysłodawca#

bez szukania w opisachbez szukania w opisachz ,,w opisach''z ,,w opisach''

Do moderatorów i szeroko pojętego naczalstwa Żadnej różnicy .. naprawdę robicie z nas **piiip**..ów a to tylko przykład jak chcę znaleźć przedmioty z grupy zrzeszonej pod ,,loombard'' , po prostu ich ofert sobie nie znajdę teraz tak ?

oznacz moderatorów

kaczorek1234
#8 Zapaleniec#

 Najlepiej się sprawdza grupowanie wyników szukając tylko licytacji np convers** i filtr licytacja. Wskakuje grupowanie wyników czyli gó*** gdzie z ajde wytyrane w błocie buty jak i nowe 

oznacz moderatorów

bronzo77
#9 Pomysłodawca#

Życie mi uratowałeś 🙂

oznacz moderatorów

mich41x
#9 Pomysłodawca#

Nie bój się, nie bój, jeszcze ci odetną 😉

oznacz moderatorów

Anthrox
#8 Zapaleniec#

Opcja szukaj w opisie przydatna!

oznacz moderatorów

najlepszewsieci
#1 Nowicjusz#

To jakaś absolutna kpina z użytkowników.

oznacz moderatorów

hirudina
#8 Zapaleniec#

Na firefoxe znikęło mi wczoraj okienko "szukaj w opisach" też tak macie? Dzisiaj nie ma nadal. Allegro robi nową symulację?

oznacz moderatorów

brakestop
#15 Entuzjasta#

https://spolecznosc.allegro.pl/t5/dyskusje-kupuj%C4%85cych/dlaczego-nie-ma-opcji-szukaj-w-opisie/td-...

--------------------------------------------------------------------------------------------
oznacz moderatorów

motopartner10
#8 Zapaleniec#

Nie ma i nie będzie bo: https://spolecznosc.allegro.pl/t5/dyskusje-kupuj%C4%85cych/dlaczego-nie-ma-opcji-szukaj-w-opisie/m-p...

Po wpisaniu interesującej Cię frazy w Allegro dodaj do paska wyszukiwarki &description=1 i będzie szukało w opisach po staremu. Innej opcji na tej moment chyba nie ma.

oznacz moderatorów

hirudina
#8 Zapaleniec#

Sorry. Nie wiedziałem, że wątek podejmowany. Wyszukiwarka allegro zbiera całe nieistotne g.... 18 lat skanuję spisy treści i opisy książek akademickich, 1/3 oferty, bo mam dociekliwą klientelę, szukającą konkretnych zagadnień. Na marginesie, ściemnili mnie wczoraj, że przekazują pytanie do działu technicznego, kłamcy.

oznacz moderatorów

brakestop
#15 Entuzjasta#

kłamcy

--------------------------------------------------------------------------------------------
oznacz moderatorów