anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego nie ma opcji Szukaj w opisie?

MAMY ROZWIĄZANIE!
boismortier
#9 Pomysłodawca#

Dzień dobry, dlaczego nie ma opcji "szukaj w opisie". Komu to znowu przeszkadzało? Ta opcja ma wrócić! Jest potrzebna. 

oznacz moderatorów
408 ODPOWIEDZI 408
PresidentJackson
#9 Pomysłodawca#

A co oznacza przymiotnik "niewykonawczy" przy nazwie piastowanego stanowiska?

Taki, który siedzi na stołku, nic nie robi, za nic nie odpowiada i bierze kasę?

oznacz moderatorów
boismortier
#9 Pomysłodawca#

MODERATORZY a wraz z nimi rewolucyjna wierchuszka ucichła, bo chcą to wszystko przeczekać. Zapewne powiadają: ta burza w szklance wody za niedługo ucichnie. Niech się pospólstwo wyszumi i za chwilę wszystko wróci do normy. Zapomnieli, że rozwinęli się dzięki "dołom". Teraz góra ma nas w black doopje. 

oznacz moderatorów
banitos_2006
#10 Popularyzator#

To idealny, wręcz wymarzony moment na działania konkurencji. Przy porządnej "akcji" wystarczyłoby kilka tygodni i połowa ludzi (zwłaszcza sprzedawców) by poszła z tąd - bez zastanowienia, a za nimi kupujący... I nowy rok Allegro zaczęło by z ogromnymi stratami i koniec - po monopolu. Tak nie wiele trzeba... Są 3 duże portale z potencjałem, ciekawe który to pierwszy wykorzysta?? 

oznacz moderatorów
adi_tychy
#8 Zapaleniec#

Moja skromna "akcja" polega na tym, że rozesłałem maile do drobnych sprzedawców, u których do tej pory kupowałem na allegro, że po zmianach ich oferty się nie wyświetlają (bo faktycznie się nie wyświetlają). Zatem:

- ich trud włożony  w sprzedaż towaru jest daremny

- mój czas zmarnowany w poszukiwaniu towarów, do których przez [edycja] algorytmy trafić obecnie nie mogę

- wniosek: UCIEKAĆ, UCIEKAĆ, UCIEKAĆ

 

na razie konsekwentnie trwam w bojkocie i mam nadzieję, że wytrwam do chwili, kiedy allegro uderzy się w piersi i przywróci tak potrzebne funkcjonalności

 

oznacz moderatorów
JohnX
#8 Zapaleniec#

Większość tej "wierchuszki" powiązana jest z Allegro właśnie od czasu gdy zaczęto wprowadzać "rewolucyjne" zmiany w katalogowaniu i wyszukiwaniu. Daje to nieco do myślenia, kto za tym stoi. Wszystko wskazuje na to,  że jak w przypadku większości korporacji i grup kapitałowych, sprzedający i kupujący są jedynie środkami do realizacji celów udziałowców. Do takich ludzi nie trafiają argumenty klientów i sprzedawców, lecz jedynie wyniki finansowe, tabele i wykresy. Jestem przekonany, że większość z nich nawet nie ma świadomości, że istnieje takie forum jak te w którym się obecnie wypowiadamy, nie mówiąc już o bezpośrednim czytaniu jakichkolwiek opinii. Realizację swoich "rewolucyjnych" pomysłów powierzają natomiast swoim korposzczurom, do których należą także moderatorzy. Nasze wzburzenie wyrażane na różnych forach ma raczej niewielkie szanse wpływu na zmianę sytuacji. Szybciej sygnałem do zmian może być odpływ użytkowników platformy i pogarszające się w związku z tym wyniki finansowe.

oznacz moderatorów
JohnX
#8 Zapaleniec#

Moim zdaniem, bardzo trafnie opisałeś mechanizmy jakimi posługuje się Allegro, aby doprowadzić do eliminacji z tej platformy mniejszych oraz prywatnych sprzedawców. Działania te są perfidne i na tyle widoczne że aż dziwię się, że dotychczas nie zajął się tym UOKiK.

oznacz moderatorów
jajo-sdz
#7 Wielbiciel#

Opcję szukania po description też usunęli manipulatorzy?

oznacz moderatorów
Sulik_81
#8 Zapaleniec#

Dziękujemy, że znów pogoryszyliście platformę dla nas. Na szczęście są inne opcje.

oznacz moderatorów
Yacek_25
#1 Nowicjusz#

Aż nie mogłem uwierzyć że ta funkcja zniknęła. Allegro, czy wy jesteście normalni? Ta funkcja powinna wrócić jak najszybciej 

oznacz moderatorów