anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego nie ma opcji zakupu za pobraniem?

artm7
#1 Nowicjusz#

Nie wiem co w jezyku polskim oznacza pay, bo zyje w Polsce, jak ktos chce sie poslugiwac jakimis slowami z innych krajow powinien tam sie przeniesc.Ponadto obowiazuje prawnie uzywanie jezyka polskiego. Nie znalazlem odnosnika i co gorsza kontaktu z kims kto robi burdel z allegro. Wybralem towar na ok 1000 zl od dwuch sprzedawcow i zgodnie z mozliwosciami i akceptacja regulaminu , chcialem to zakupic za pobraniem.Zawsze kupuje tylo za pobraniem a jak sie nie da nie kupuje wcale. Z formularza allegro wynikalo ze moge zakupic 4 przednioty od dwuch sprzedawcow za pobraniem, ale okazalo sie ,ze nie. Bo wyskoczyly mi 3 opcje zaplaty, ktore prosze sobie wsadzic. Malo kiedy cos potrzbuje i cena mi odpowiada i trafaiam na burdl techniczny . Nie kupuje nic "nowoczesnie ", poniewaz  zostalem okradziony na ok 80 tys zl, z powodu podania danych na allegro i w pierwszej fazie zakupu niby jest obcja zakupu za pobraniem ,a pozniej nie ma , tak wiec serwis okazuje jakims burdlem, i zrezygnowalem z zakupu. I tak bede robil zawsze jak nie bedzie obcji platne gotowka przy odbiorze. 

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Sprzedawcy niechętnie udostępniają płatność przy odbiorze i nie ma co się im dziwić bo to dla nich często tylko kłopot i problem z odzyskaniem swoich pieniędzy przy zwrotach czy reklamacjach. Jeśli masz obawy do płacenia przez allegro (niepotrzebnie bo kupujący ma tu swoje prawa i jest dobrze chroniony) to musisz szukać sprzedawców którzy jeszcze udostępniają opcje płatności przy odbiorze.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@artm7 Płatność przy odbiorze udostępnia sprzedawca, zobaczysz to w zakładce Dostawa na aukcji. Jeżeli ten rodzaj płatności będzie udostępniony, możesz tak płacić, Allegro nie blokuje możliwości zapłaty przy odbiorze.

oznacz moderatorów