anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Powiadomienia (dzwonek) aplikacja allegro.

MAMY ROZWIĄZANIE!
Marek870313
#8 Zapaleniec#

Witam.

Szanowne allegro proszę o zmianę aplikacji aby można było usunąć powiadomienia z dzwonka w aplikacji allegro w prawym górnym rogu. Nie wiem dlaczego jest to niemożliwe ale jest to na tyle strasznie głupie że głowa boli. Przez to moja żona już dwa razy dowiedziała się co chcę jej kupić. Przestaje już kupować na allegro właśnie przez to że nie mogę pozbyć się tych cholernych powiadomień. To jest chore że wszystko można usunąć a to zostaje. No weźcie pomyślcie jakbyście się czuli gdyby ktoś dla was bliski zobaczył co kupujecie przez to tylko że nie można tego usunąć. Tylko nie pisać mi tu że można się wylogować i po sprawie.  

Pozdrawiam.

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11
br.
#21 Demiurg#

Rozwiązanie jest  trochę dziwne. Trzeba kliknąć  "POKAŻ  WSZYSTKIE"

oznacz moderatorów
Marek870313
#8 Zapaleniec#

Coś chyba nie wiesz o co chodzi bo tam nie ma pokaż wszystkie. Mi chodzi że jak kliknę na dzwonekcto żebym mógł te powiadomienia usunąć!

oznacz moderatorów
br.
#21 Demiurg#

No tak,   ja korzystam z komputera,   inna  funkcjonalność.

oznacz moderatorów
Marek870313
#8 Zapaleniec#

Dokładnie a na telefonie to jest do **piiip**. Niby możesz zrobić zakupy ale powiadomienia zostają. I w ten sposób moja kochana żona dwa razy wiedziała co kupuje. A to nie jest fajne.

oznacz moderatorów
Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@Marek870313  sprytna żona zajrzy do zakładki kupione albo do skrzynki pocztowej więc tak czy siak się wyda 😊

_____________
Kama
oznacz moderatorów
Marek870313
#8 Zapaleniec#

Można wszystko usunąć. To nie odpowiedz na moje pytanie.

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Marek870313 Czy odznaczyłeś odpowiednie zgody na liście w zakładce Powiadomienia

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
Marek870313
#8 Zapaleniec#

Jakie zgody mam odznaczyć żeby tego nie było?

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Marek870313 Najlepiej wszystkie, które dotyczą aplikacji Allegro oraz gdy coś się zmienia w obserwowanych:

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
Marek870313
#8 Zapaleniec#

Dobra poradziłem. Dla potomnych w aplikacji nie można usunąć powiadomień z dzwonka ale już przez komputer to możliwe. Wystarczy kliknąć usuń cały wątek i tyle. Dzięki wam za pomoc.

oznacz moderatorów
wegemantm
#7 Wielbiciel#

Można też na tel. tylko trzeba otworzyć allegro w przeglądarce i tam się zalogować i usunąć. Mi tak zadziałało i na apce zniknęło. Dodam tylko iż mimo porady pomocy allegro reinstal apki nie pomógł. Pozdro

oznacz moderatorów