anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zaksięgowany przelew z PayU, chociaż nie dokonałem zakupu, co to może być?

kazio284
#7 Wielbiciel#

Witam 29.07.2021 został zaksięgowany na moim koncie bankowym przelew z Allegro PayU na kwotę 49 zł a tego dnia nie robiłem żadnych zakupów czy mógłbym prosić o ew przywrócenie ukrytych zakupów z ostatniego miesiąca o ile takie są? Pozdrawiam

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

kolekcjoner608
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@kazio284 Może kupiłeś Smart?

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Mogło tak być że smarta kupił ale cała ta możliwość ukrywania jest tak potrzebna jak dziura w moście .Nie ma dnia by ktoś czegoś nie schował przez swoją nieuwagę.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@kazio284 nie był to ukryty zakup. @xyz96 miał dobrą intuicję 👍 
To jest zakup Smart! (przedłużenie na kolejny rok). Takie przedłużenie następuje automatycznie, jeżeli wcześniejszy zakup opłaciłeś kartą płatniczą. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

DECO-MASTER
#15 Entuzjasta#

@la_nika I co z tego, że nie był to ukryty zakup. @kolekcjoner608 ma rację. Po kiego grzyba nadal funkcjonuje opcja ukrywania, jeśli nie ma czytelnej (o ile jakakolwiek jest) metody przywracania. Liczba postów w jednym tylko wątku "jak odkryć, bo mi się zakryło" osiąga już 3000, nie licząc pojawiających się niemal codziennie osobnych. Głupota jedzie na głupocie i głupotą pogania. Intuicja do przejrzystości finansów ma się tak jak, jak dowody przestępstwa na podstawie spotkania z wróżką. Pora to naprawić.

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Jest to taka "niepotrzebna pomoc" jaką dali użytkownikom ,teraz sami się gubią i nie potrafią odnaleźć. Jak to miało by być rozwiązaniem to użytkownik powinien mieć sam w łatwy sposób możliwość odkrycia tego co schował a tak jest tylko niepotrzebny bałagan.

oznacz moderatorów