anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego nie wyswietla sie numer mojego telefonu w zakładce o sprzedającym?

dymian82
#7 Wielbiciel#

Dlaczego nie wyświetla sie numer mojego telefonu w zakładce o sprzedającym?W ustawieniach jest wszystko wypełnione

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

mdrogeria
#21 Demiurg#

@dymian82 bo allegro uważa, że Ty masz pakować i nie masz czasu na pogaduszki z klientami 😁

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@dymian82 Bo Allegro sobie nie życzy podawania nr telefonu kupującym.😁

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@dymian82 Cześć. Kupujący zobaczą Twoje dane kontaktowe na stronie z podziękowaniem za zakupy (nie dotyczy to ofert o charakterze ogłoszeniowym). Kupujący mogą kontaktować się z Tobą za pomocą Centrum Wiadomości. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Agent555 Na Allegro Lokalnie to zależy wyłącznie od sprzedającego. Jeśli chce, to może podać swój numer telefonu w ogłoszeniu. Może go również nie podawać i wtedy kupujący będą kontaktować się z nim przez czat. 🙂

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@ko_alka To sprzedawca zawsze sam powinien decydować jaki kontakt z klientem preferuje a nie allegro .Są tacy co wolą kontakt wyłącznie telefoniczny a możliwość takiego kontaktu po zakończeniu aukcji jest najczęściej już bez sensu ,zwłaszcza jak jak chcemy kupować rzeczy które są wystawiane w pojedynczych egzemplarzach .Pisząc wiadomość meilowo przez centrum wiadomości trzeba czekać na odpowiedź a w tym czasie produkt podkupuje ktoś inny.

oznacz moderatorów

BlacBird112
#1 Nowicjusz#

Ten portal robi sie coraz gorszy :D, Jest masa klientów która woli zadzwonić dopytać sie i pogadać, ja nie mam też czasu siedzieć i odpisywać, zawsze przez telefon można doradzić lepsze rozwiązanie ale nie tu. Dobrze że jest jeszcze **piiip**, albo 10% prowizji ...... nieraz ja nie mam takiego zysku na produkcie jak oni na prowizji haha

oznacz moderatorów