anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego po zalogowaniu widnieje imię Marianna a nie jak dotąd moje imię Marcin?

marmat51
#7 Wielbiciel#

Witam, od niedawna żona założyła sobie konto na allegro. Nie tworzyliśmy allegro famili. Od tego czasu na moim koncie po zalogowaniu się w prawym górnym rogu widnieje jej imię a nie moje. Chciałbym wrócić do swojego imienia. Jak to zrobić?I co jest tego przyczyną?

Pozdrawiam

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12

_Likos_
#21 Demiurg#

@marmat51  A moze po prostu logujesz sie na konto żony ???

Spróbój sie wylogować i zalogować swoimi danymi

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@marmat51 Pod koniec grudnia złożono wniosek zmiany danych na koncie, z którego piszesz. Jak rozumiem został on zaakceptowany. Obecnie w danych właściciela widnieje Marianna.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@marmat51 

No i żona świsnęła Ci konto 😂

_____________
Kama
oznacz moderatorów

marmat51
#7 Wielbiciel#

hahaha, dzięki ale jak to możliwe? Ona ma swojego maila i inne dane do logowania. Coś się połączyło.....

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

A w danych konta kto teraz jest właścicielem? https://allegro.pl/moje-allegro/moje-konto/dane-konta/

oznacz moderatorów

marmat51
#7 Wielbiciel#

Marcin 🙂 

oznacz moderatorów

marmat51
#7 Wielbiciel#

Witam, dopisałem Mariannę jako żonę i po tym zaakceptowaniu zmieniła się nazwa konta z Marcina na Mariannę. Czy można to zmienić?

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@marmat51 Samo dopisanie żony/męża do konta nie powoduje takiej zmiany jak w Twoim przyadku. Musiałeś popełnić jakiś błąd. Teraz konieczne jest ponowne wysłanie wniosku o zmianę danych. 

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

marmat51
#7 Wielbiciel#

Dziękuję, wyślę prośbę.

oznacz moderatorów

marmat51
#7 Wielbiciel#

Witam, wniosek wysłany a nadal widnieje"Witaj Marianna" a nie Marcin 😞 Mogę liczyć na pomoc?

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@marmat51 Twoje wnioski są odrzucane z powodu braku właściwych dokumentów. Złóż proszę kolejny i zaznacz w nim "zmień na małżonka" oraz dołącz proszę odpis aktu małżeństwa. To powinno pomóc rozwiązać Twój problem. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

marmat51
#7 Wielbiciel#

Dziękuję. Spróbuję tak zrobić. Pozdrawiam!

oznacz moderatorów