anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dodanie drugiej karty płatniczej na Allegro

Alan_700
#9 Pomysłodawca#

Witam

Mam problem, nie mogę dodać drugiej karty płatniczej żeby płacić na Allegro, nie chodzi mi o płacenie dwoma kartami za jeden produkt, po prostu czasem jest tak że kupuje produkty, lub produkt i chce zapłacić za te produkty, kupuje płytę CD od sprzedawcy, potem od innego sprzedawcy książkę i chce za te produkty zapłacić kartą na której mam aktualnie pieniędze bo na pierwszej karcie Paribas Bank nie mam już kasy, ale mam drugie konto NEST BANK i tam mam kase na koncie, ale jest problem bo nie mogę dodać tej drugiej karty , nie wpisują się wszystkie numery karty - nadmieniam że karta nie przekroczyła terminu ważności, dawniej mogłem płacić też z drugiej karty NEST BANK, w Banku powiedzieli mi że nie mam zablokowanej karty i jest to sprawa po stronie Allegro, dlatego proszę o możliwość płacenia też drugą kartą z NEST BANK, tak jak płacę też kartą PARIBAS BANK . mój nick na Allegro to Alan_700 proszę o odpowiedź  p. Kamil 

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

kostas11
#21 Demiurg#

@Alan_700 zgodnie z regulaminem można dodać kilka kart 

  1. Użytkownik w ramach Usługi może dokonać rejestracji w Koncie nieograniczonej liczby Kart Płatniczych.

https://allegro.pl/regulaminy/regulamin-rejestracji-i-administrowania-karta-platnicza-w-koncie-alleg...

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

________
Κώστας
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Alan_700 Czy możesz pokazać mi na zrzucie lub zdjęciu swojego ekranu, na czym dokładnie polega problem z dodaniem karty? 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Alan_700 tylko nie zapomnij wpisać danych karty prze zrobieniem zrzutu 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Alan_700
#9 Pomysłodawca#

Odpowiadam, jest tak że jak chce dodać tą drugą kartę żeby zaplacić za towar to NIE WSZYSTKIE NUMERY KARTY SIĘ WPISUJĄ W TO POLE, WPISUJE SIĘ NR KARTY TE TRZY CYFRY, DATA WAŻNOŚCI TEŻ SIE WPISUJE, ALE JUŻ SAM TEN DŁUGI NR KARTY SIĘ NIE WPISUJE Z TEJ KARTY NEST BANK, A PRZEDTEM MOGŁEM TO ZROBIĆ, NUMER KARTY MA 16 CYFR, A WPISUJE SIĘ TYLKO KILKA NUMEROW I NIE DA SIĘ DO KOŃCA WPISAĆ POZOSTALYCH CYFR I SKUTEK JEST TAKI, ŻE NIE DA SIĘ DODAĆ KARTY I ZROBIĆ ZAKUPÓW, PŁACĄC PRZEZ TĄ KARTĘ I MUSZĘ ROBIĆ PRZELEW Z KONTA NEST BANK DO MOJEGO PIERWSZEGO KONTA Z PARIBAS BANK, PO CO TAKIE PROBLEMY JAK DAWNIEJ MOGŁEM PŁACIĆ Z JEDNEJ, LUB Z DRUGIEJ DODANEJ KARTY . Pozdr p. KAMIL 

ps-zobaczę jak niedługo będę robił zakupy na Allegro płacąc Kartą Nest Bank TO WTEDY DO PAŃSTWA ZNÓW NAPISZĘ CZY PROBLEM TEN WYSTĘPUJE DALEJ . 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

A jakbyś spróbował wyczyścić przeglądarkę!🤔

oznacz moderatorów

Alan_700
#9 Pomysłodawca#

Do LEW433

Jak będę coś kupował to zobaczę i przed płaceniem kartą z NEST BANK , wyczyszczę Przeglądarkę z tych cookies, ale przecież mam też konto założone na innych giełdach, księgarniach w necie i mogę tam płacić tą kartą NEST BANK, w SKLEPIE nie-internetowym też, więc problem jest po stronie ALLEGRO, KONTA NIE MAM ZABLOKOWANEGO BANKOWEGO, BA WYROBIŁEM NIEDAWNO NOWY DOWÓD OSOBISTY w LIPCU I jest ważny do 2032 roku, w obydwu BANKACH podałem już dane swego dowodu nowego żeby nie zablokowali mi konta, więc problem jest chyba w ALLEGRO . pzdr p. Kamil 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Alan_700 Tak, spróbuj wyczyścić pliki cookies i pamięć podręczną przeglądarki, a jeśli problem nadal będzie występował, prześlij nam proszę krótki film, na którym będzie widać problemy z wpisanem numerów karty. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Alan_700
#9 Pomysłodawca#

Do p. Ola

Jak będę coś kupował i będę chciał zapłacić kartą z NEST BANK i nie będzie się dało wpisać tych numerów do końca ma być ich 16-cie to zrobię fotkę, filmu nie zrobię, ponieważ nie mam aż tak zzawansowanego telefonu IPHONA, także fotkę przeslę wtedy . pzdr p. Kamil

oznacz moderatorów