anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

W jaki sposób naruszyłem regulamin?

MAMY ROZWIĄZANIE!
piomq
#9 Pomysłodawca#

piomq_0-1658899053063.png

Oświeci mnie ktoś w którym miejscu moich 3 zdań naruszyłem regulamin? Co gorsza nie mogę opinii poprawić ani wystawić ponownie. Widzę, że szybko zaczęło się ograniczanie wolności wypowiedzi po wprowadzeniu nowego regulaminu...

No chyba, że to jakiś autoban od bota za to, że bodajże pierwsze zdanie skopiowałem sobie z drugiego komentarza (bo kupiłem dwa wentylatory na raz). Albo nie wolno użyć słowa zwrot, ale wg mnie jest to związane z produktem - był tak lipny, że się go pozbyłem...

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9
Ziolko39
#21 Demiurg#

@piomq Musimy poczekać az moderatorki zatwierdzą obrazek.

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@piomq możesz zacytować opinię , obrazek na razie nie widoczny .

oznacz moderatorów
Ziolko39
#21 Demiurg#

@piomq Na 99% masz racje, że to odpowiedź od automatu > niepotrzebne 1-sze zdanie i dlatego. Zapytajmy nasze Panie  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
ART_FOTO
#14 Krzewiciel#

@piomq Opinia dotyczy produktu.Ciekawi mnie bardzo na jakiej podstawie pracownicy Allegro stwierdzili że nie tego co zakupiłeś.Kluczowym może być tutaj wyrażenie "zrobiłem zwrot".Mogli to potraktować jako część oceny transakcji.

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@piomq Cześć. Przykro mi, że spotkała Cię taka sytuacja - to automat na podstawie Twojej opinii zakwalifikował ją jako niedotyczącą produktu. Odkryłam Twój komentarz.

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
piomq
#9 Pomysłodawca#

Dziękuję za reakcję. Jak uniknąć takich sytuacji w przyszłości? Co spowodowało, że automat podjął taką decyzję?

oznacz moderatorów
mwmonety
#21 Demiurg#

Automat sam takiej decyzji nie podjął ,tylko tak został zaprogramowany .

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@piomq Jak sam przyznałeś w swojej wypowiedzi: "pierwsze zdanie skopiowałem sobie z drugiego komentarza (bo kupiłem dwa wentylatory na raz).", stąd automat zakwalifikował Twoją opinię do innego produktu. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
_Likos_
#20 Guru#

@piomq  ja myśle że chodzi o zmiany w katalogu. System odpiął od tego produktu oferte w której Ty kupowałeś ( byc moze nie był to wentylator tej firmy, byc może inny model) . A jeśli system odpiąl daną oferfte to prawdopodobnie usunął tez ocene.

Sprawdz czy aukcja w której kupowałeś nadal jest podpieta do tego samego produktu co w momencie zakupu.

 

oznacz moderatorów