anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dodatkowe okno formularza

Tadesor
#9 Pomysłodawca#

Bardzo często przeglądam inne przedmioty sprzedającego. Z różnych powodów - np. czasem na innych aukcjach sprzedawca oferuje ten sam przedmiot z dodatkami.

Dlatego proponuję by na stronie aukcji było również okienko wyszukiwania w przedmiotach sprzedającego. W tej chwili trzeba przechodzić przez "inne przedmioty sprzedającego" i uważać by nie wyjść z przedmiotów sprzedającego.

 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

msniezek
Administrator
Administrator
Ekipa Gadane

@Tadesor to jest pomysł, który już zrealizowaliśmy, tylko w nieco innej formie 🙂 Okienko szukania w ofertach danego sprzedawcy znajdziesz w koszyku - pod przedmiotem tego sprzedawcy.

msniezek_0-1579515010881.png

 

   Maciej Śnieżek
   Menedżer Społeczności

   Tak jak roślina, społeczność potrzebuje pielęgnacji i troski, by rozkwitać.
   Dbajmy o nasze dobre relacje!
oznacz moderatorów

Tadesor
#9 Pomysłodawca#

Super. 

Mało intuicyjne rozwiązanie bo dużo kupuję ale tego nie zauważyłem. 

Do koszyka przechodzę by finalizować zakup a nie po to aby kontynuować zakupy. 

Teraz będę wiedział, ale nie sądzę by procent kupujących, którzy o tym wiedzą był dwucyfrowy... 

oznacz moderatorów

Tadesor
#9 Pomysłodawca#

Właśnie dotarło do mnie, że jeżeli nie dodaliśmy jeszcze nic do koszyka, to okienko szukania w ofertach danego sprzedawcy jest dla nas ukryte. 

Tymczasem chodziło mi o możliwość szukania już ze strony przedmiotu i to rozwiązanie tak naprawdę nie rozwiązuje problemu. Musimy dodać przedmiot do koszyka by móc szukać, a przecież skoro jeszcze szukamy, to najczęściej w koszyku nic nie ma!

oznacz moderatorów