anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dokonałem zakupu i zostałem oszukany, co mogę zrobić?

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:47262364
#7 Wielbiciel#

dokonałem zakupu i zostałem oszukany sprzedający miał 100% zadowolonych klientów a na drugi dzień patrze 50%

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9
Client:97765421
#9 Pomysłodawca#

I co w związku z tym. Chciałeś się pochwalić? Czy masz jakieś pytanie?

oznacz moderatorów
Client:47262364
#7 Wielbiciel#

Weź Mnie nie..., nie komentuj nie proszony

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@Client:47262364 Nie otrzymałeś towaru po wpłacie? Dyskusję otwórz; https://allegro.pl/dyskusje/nowa zgłoś w niej problem i poproś tam o interwencję pracownika Allegro. Jeżeli to nie pomoże, po 14 dniach zamknij ją jako nierozwiązaną i wystąp o zwrot wpłaty z Programu Ochrony Kupujących; https://allegro.pl/program-ochrony-kupujacych/wybor-zamowienia

 

oznacz moderatorów
mwmonety
#21 Demiurg#

 A sprawdziłeś ile ma komentarzy? Może dopiero zaczyna sprzedaż i jednego dnia miał jeszcze same pozytywy a potem komuś podpadł i dostał negatywa ,przez co przy małej ilości sprzedanych przedmiotów zadowolenie klientów szybko spadło do 50% .Sprawdź jego kartę użytkownika i zobacz za co mu obniżono noty.

oznacz moderatorów
Client:47262364
#7 Wielbiciel#

Użytkownik już nie istnieje wysyłka miała być z Polski a okazało się że wysyłka z Chin

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:47262364 nie martw się, to że w tej chwili ten Sprzedający nie ma aktywnych ofert nie oznacza, że nie musi sfinalizować poprzednich. W dyskusji możesz napisać, że rezygnujesz z zakupu i ustalić ze Sprzedającym co zrobić z przesyłką, która została do Ciebie nadana. Jeśli przesyłka do Ciebie nie dotrze, Sprzedający nie zwróci wpłaty (jeśli zdecydujesz się na zwrot), nie będzie z nim kontaktu itp. możesz wystąpić o rekompensatę z Programu Ochrony Kupujących jednak dopiero po upływie przynajmniej 14 dni od złożenia zamówienia. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Client:47262364
#7 Wielbiciel#

Dziękuję za konkretną odpowiedź. 

oznacz moderatorów
Client:37410571
#7 Wielbiciel#

Także zostałem oszukany.zaplacilem z góry przez blik i z racji że po 4 dniach nie została nadana przesyłka napisałem do sprzedającego. Dostałem odpowiedź że jest pośrednikiem oszustki i że zwrot został zrobiony. Że sprawa jest na policji itp .co mogę zrobić by odzyskać pieniądze? 

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:37410571 czy chodzi o zamówienie nr df7648b1-0f52-11ee-a662-133e53c57c80?

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów