anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dokonałem zakupu towaru, zapłaciłem przelewem i słuch po zamówieniu zaginął

wieza24
#7 Wielbiciel#

Dokonałem zakupu towaru 7 grudnia, zapłaciłem przelewem i słuch po zamówieniu zaginął. Został mi na dokonanym przelewie tytuł wpłaty: P24-H9D-W1B-D5B ALLEGRO EEE3879E-76. Sprzedający twierdzi, że to zamówienie nie było do niego składane. Być może pomyliłem sprzedającego. Co z tym zrobić? Dziękuję za pomoc.

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

mdrogeria
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@wieza24 sprawdziłam to i zamówienie zostało złożone na innym  koncie, niż to z którego piszesz. Sprzedający jeszcze nie nadał przesyłki, dlatego zaloguj się proszę na właściwe konto i skontaktuj się z nim, jeśli nie odpowie załóż proszę dyskusję, po 24h będziesz mógł poprosić w niej o pomoc pracownika Allegro. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Client:104371448
#14 Krzewiciel#

@la_nika tak to jest jak sie pozwala na multi-konta... i później taki pacjent ich nie ogarnia 🤔

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

🤣🤣🤣

oznacz moderatorów

wieza24
#7 Wielbiciel#

Dziękuję za podpowiedź. Kupuję coś sporadycznie. Jak zapomnę danych konta, zakładam nowe. To zła praktyka. Podpowiesz z jakiego konta złożyłem to zamówienie (nazwa)? To powinno rozwiązać sprawę. Pozdrawiam

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@wieza24 Kupiłeś z konta tryzub1.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Client:104371448
#14 Krzewiciel#

@wieza24  napisał(a):

Dziękuję za podpowiedź. Kupuję coś sporadycznie. Jak zapomnę danych konta, zakładam nowe. To zła praktyka.


noooooooooo...myslałem, że nic mnie tutaj nie zaskoczy.... 😮

oznacz moderatorów

majster_man
#14 Krzewiciel#

Ode mnie kupił sąsiad 2 domy dalej wybrał smarta, przyszedł i nie mógł zrozumieć że ja to muszę wysłać kurierem.

Do dzisjaj się nie odzywa.

Dokończę historię że chciał oddać "bo nie pasuje mi" i też kazałem mu odesłac kurierem.

oznacz moderatorów