anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dostęp do konta dawno nie używanego

Client:40308305
#8 Zapaleniec#

Kilka lat temu założyłam konto na allegro, z którego nie korzystam od bardzo długiego czasu. Zapomniałam o tym koncie. 

Niestety nie mogę się na to konto zalogować ponieważ mail oraz telefon, który jest przypisany do tego konta są już nieaktywne.

Po rozmowie z konsultantem  allegro otrzymałam wiadomość aby przesłać im drogą mailową zdjęcie dowodu tożsamości z odkrytymi  danymi jak imię, nazwisko oraz data ważności dokumentu, resztę danych mam zakryć karteczkami. Jest to niezbędne w celu uzyskania potwierdzenia, że kontaktuje się z nimi osoba upoważniona do konta. 

Obecnie korzystam z innego konta na allegro , ale chciałabym uzyskać dostęp do starego konta i sprawdzić jego stan (żeby mieć spokojną głowę czy wszystko jest w porządku)  , a później wystąpić do allegro z prośbą o jego   usunięcie. 

 

Chciałam się upewnić, czy rzeczywiście trzeba przesłać  zdjęcie dokumentu ? 

Czy nie ma innej możliwości weryfikacji? 

 

 

 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:40308305 Cześć. Jeśli nie pamiętasz żadnych danych z tego konta, to pracownik Allegro musi zweryfikować Twoją tożsamość, żeby udzielić Ci jakichkolwiek informacji o drugim koncie. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Client:40308305
#8 Zapaleniec#

Tak, wysłałam maila do allegro. Odpisali mi, że mam im przesłać zdjęcie dokumentu tożsamości. Piszę, żeby się upewnić czy może ktoś miał podobną sytuację czy nie można inaczej tego zweryfikować. 

Jedyne dane jakie posiadam do tego starego konta to imię, nazwisko i adres. 

 

oznacz moderatorów

Client:40308305
#8 Zapaleniec#

Chciałam bardzo podziękować konsultantom oraz moderatorom, którzy pomogli mi rozwiązać mój problem. W sposób bardzo jasny i precyzyjny odpowiedzieli na moje pytania, wykazali się dużą kulturą osobistą i wysokim profesjonalizem. Niestety nie mogę podać personaliów tych osób ze względu na przepisy Rodo, ale mam nadzieję, że niektórzy z nich przeczytają mój wpis.  Dawno się nie spotkałam z taką życzliwością i pomocą w stosunku do drugiej osoby. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

🤗

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

Client:40308305
#8 Zapaleniec#

Piszę ponownie. Próbuję uzyskać dostęp do konta na allegro . Jak sprawdzałam na allegro.pl/uzytkownik/angelika_77 to jest informacja że ostatnie logowanie ponad miesiąc temu. 

Do tego konta nie logowałam się przez wiele lat. Czy ktoś mógł wejść na to konto? Co to znaczy ostatnie logowanie ponad miesiąc temu?  @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_   @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

Zaznaczam, że do tego konta nie mogę się zalogować, dlatego prowadzę korespondencję w tej sprawie z allegro. 

Proszę o pomoc.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

I czekaj na odpowiedź z Allegro.

oznacz moderatorów