anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dostałem takiego maila od sprzedającego

toman25
#7 Wielbiciel#

Co w takim wypadku mam zrobić. "Dzień dobry drogi kliencie, bardzo przykro nam informować, że produkt zakupiony w naszym sklepie nie może zostać wysłany z powodu niektórej części jest zabroniony przez organy celne. Wysłaliśmy go do wielu firm kurierskich, ale żadna z nich nie może go transportować. Bardzo przykro nam informować, że aby uniknąć opóźnienia czasu, prosimy o anulowanie zwrotu. Po otrzymaniu powiadomienia, przetworzę zwrot pieniędzy, a środki zostaną szybko zwrócone na Twoje konto."

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

LEW433
#21 Demiurg#

Nie musisz anulować zakupu, sprzedający ma obowiązek z wypełnienia zawartej umowy, nie może ma zawsze możliwość zwrotu śrdoków, A tak zapytam- co to zakup?

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Teoretycznie regulaminy firm dostawczych zabraniają wysyłek różnych artykułów ale i tak trzeba je jakoś wysyłać i póki się coś nie uszkodzi lub nie zginie to zazwyczaj problemu nie ma . Żona kiedyś pracując na sortowni opowiadała że bywały przypadki że trzeba było wzywać nawet Policję jak się z paczek wysypały paczki z pieniędzmi albo jakieś "zioła" . 

oznacz moderatorów

toman25
#7 Wielbiciel#

Ja chcę tylko żeby Pan z Chin zwrócił pieniądze, baterie kupię od innego sprzedawcy

oznacz moderatorów

toman25
#7 Wielbiciel#

Więc anulować zakup a sprzedający zwróci kasę?

 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Tak najłatwiej, ale nie musisz anulować żeby zwrócił Ci śrdoki, może to zrobić bez anulowania, Zapewne chodzi mu o to żebyś to odstąpił od umowy zakupu.

oznacz moderatorów

toman25
#7 Wielbiciel#

Czyli jeśli anuluje zakup który kosztował 100zl z allegro smart, pan z Chin ma zwrócić cała kwotę? 

 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Tak oczywiście, a co chce zwrócić mniej?

oznacz moderatorów

toman25
#7 Wielbiciel#

Tego nie wiem 🙂 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Całość jak nie zrealizował zamówienia- nie wysłał. Dlatego pytam dlaczego nie zwraca tylko żąda anulowania zakupu!

oznacz moderatorów

toman25
#7 Wielbiciel#

Bateria do robota sprzątającego 

oznacz moderatorów