anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

dostałem wiadomość od sprzedającego ,że Witajcie klienci, przepraszam, że przynosicie kłopoty, !!???

Client:100524663
#9 Pomysłodawca#

zamówiłem koc termiczny szt.2 zapłaciłem i dostałem taką wiadomość / Witajcie klienci, przepraszam, że przynosicie kłopoty,/

Jak mam to rozumieć ????????????? bo gdybym wiedział że sprawiam kłopoty to bym nie zamawiał a tym bardziej nie płacił .!!! a tak wyszedłem na durnia .!!!! [edycja]

oznacz moderatorów
17 ODPOWIEDZI 17

serwis-texas
#19 Nestor#

@Client:100524663  Ale tak brzmi cała wiadomość?

Podaj link do oferty Twojego zakupu? Może to jakiś obcokrajowiec, który nawet nie wie co pisze i jeszcze robi to przez API do wielu klientów.

Ogólnie to jeżeli zrobiłeś zakup i go opłaciłeś to domagaj się wysyłki. Zawsze możesz otworzyć dyskusję ze sprzedającym i prosić pracownika Allegro o pomoc.

 

https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/problemy-transakcyjne/czym-sa-i-jak-dzialaja-dyskusje-R862Bv...

 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:100524663 Jest to sprzedający z Chin, zatem zapewne posługuje się tłumaczem. Czy napisał coś więcej? Spróbuj dopytać go o to, co miał na myśli.  

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Client:100524663
#9 Pomysłodawca#

Już nie mam ochoty dopytywać się u tego ludka .napisał mi ,że nie dostanę tego co zamówiłem tylko co innego bo w Chinach panuje COVID i trzeba czekać ze 3 tygodnie.

To po co reklamuje towar do sprzedaży którego NIE MA  !!! a Allegro na to pozwala .

Zresztą temat zakończony zakup ANULOWANY i kasę ma zwrócić mi na konto . Nigdy więcej z Chinczykami interesów nie będę robił. ma 70 lat i chciałem kupić takie 2 koce dla nich na działkę. pozdrawiam j.k @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:100524663 Rozumiem Twoje rozczarowanie i przykro mi, że sprzedający nie mógł wywiązać się z umowy. Sprzedający wczoraj w nocy zlecił przelew na Twoje konto.

Możesz teraz wybrać inna ofertę ze śpiworem termicznym: https://allegro.pl/listing?string=%C5%9Bpiw%C3%B3r%20termiczny 

Jeśli będziesz miał jakiekolwiek pytania, to zapraszamy na Gadane, pomożemy Ci 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Client:100524663
#9 Pomysłodawca#

On od początku wiedział ,że tych kocy nie ma .o tym świadczy treść wiadomości potem jakieś wywody że COVID . Nie dziękuję nic nie wybiorę . dla mnie temat zamknięty czekam na kasę.!!

Nic co Chińskie i Ruskie nie będzie przez mnie kupowane. Bo albo człowiek jest UCZCIWY ABO NIE.

STANÓW POŚREDNICH BRAK.

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Client:100524663  to musisz uważać co kupujesz, większość przedmiotów całkowicie lub częściowo na rynku pochodzi z fabryk w Chinach.

oznacz moderatorów

Client:100524663
#9 Pomysłodawca#

Nestor , dzięki za radę  jakoś jeszcze okulary na nosie się trzymają a za młodu nauczyłem się czytać. A tak a pro po to zauważyłem, że strasznie lubisz pouczać .I zapytam odziedziczone czy nabyte.

oznacz moderatorów

medalik_2009
#17 Koryfeusz#

@Client:100524663 
"okulary na nosie się trzymają a za młodu nauczyłem się czytać"
- a nie widać...
Jego nick to nie nestor, nestor to tylko ranga na forum. Z pisaniem też problemy jak widać. Skończ więc waść te wycieczki osobiste, bo w nich jesteś równie słaby jak w czytaniu co i od kogo kupujesz.

oznacz moderatorów

Client:100524663
#9 Pomysłodawca#

Masz 100% racji za stary jestem na takie dyskusje.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@Client:100524663 "STANÓW POŚREDNICH BRAK."

Jeszcze za krótko  żyjesz,  bo mało wiesz.  Są stany pośrednie.

Nawet uczciwy człowiek zarozumiałemu pyszałkowi z przyjemnością  dokuczy, spłata figla, itp...

Jest wiele innych sytuacji pośrednich.

oznacz moderatorów

Client:100524663
#9 Pomysłodawca#

Przykro mi ale może dla was jestem stary i głupi a ja stosuje zasadę przekaźnika / jest napięcie ,brak napięcia / i tu nie ma stanu pośredniego . albo ktoś jest uczciwy albo NIE .

OCZYWIŚCIE MAJĄC skończone 70 lat wam przeszkadzają tacy jak ja wy zdobywcy świata i wszystko wiedzący . Odpadam bo mi szkoda  zdrowia i czasu .pa nie piszcie do mnie bo tylko strata . czasu ! nie biegam w internecie jak wy. zamówiłem zapłaciłem i mam nauczkę.

oznacz moderatorów

Client:100524663
#9 Pomysłodawca#

dla czego na allegro macie nie uczciwych oferentów , zamówiłem ,zapłaciłem i jestem winny wg. sprzedającego to jakies jaja do kwadratu . allegro mi wisi 70 zł. Jerzy

 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Client:100524663 możesz jaśniej krok po kroku opisać ?

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Client:100524663 jedn i drugi wątek łączą się ze sobą dostałem wiadomość od sprzedającego ,że Witajcie klienci, przepraszam, że przynosicie kłopoty 

Napisz spójnie nie pisz każdej wiadomości w oddzielnym wątku jak dotyczy jednej sprawy użyj przycisku  ODPOWIEDZ

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@Client:100524663 I jeszcze jak byś podał link do aukcji to byłoby super.

oznacz moderatorów

Client:100524663
#9 Pomysłodawca#

Pełna kwota 69,44 zł za zakup została zlecona do zwrotu przez sprzedającego [edycja]. Środki są w drodze do Ciebie.

oznacz moderatorów

Client:100524663
#9 Pomysłodawca#

Człowieku .04.04 ukończę 71 lat i tak jestem dumny z tego że w necie jakoś sobie radzę.

Nie pouczaj bo wiem jedno ZE STAREJ SZKAPY KONIA WYŚCIGOWEGO NIE ZROBISZ.!!!

Kumasz bo jaśniej nie umiem. pozdrawiam i życzę dużo zdrowia.j.k

oznacz moderatorów