anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dostawa Holandia

Client:50303390
#7 Wielbiciel#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_  @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_   @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

witam próbowałam zakupić towar z dostawa do Holandii , niestety pomimo wpisania adresu i numeru telefonu holenderskiego towaru zakupić nie mogę . Czy Allegro zrezygnowało z wysyłek do Holandii ? W tabeli wysyłka do Holandii się pojawia , niestety brak możliwości opłaty za dostawę . Komunikat : sprzedawca nie wysyła towaru do twojego kraju 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:50303390 Czy jest dostawa do Holandii czy nie to zależy od sprzedającego i czy udostępnią wysyłkę, nie od Allegro.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:50303390 Cześć. 🙂 To sprzedający decyduje, czy wysyła paczki za granicę, czy nie. Jeśli w jakiejś ofercie nie ma takiej możliwości, to skontaktuj się ze sprzedającym lub poszukaj innej oferty z dostawą do Holandii 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Client:50303390
#7 Wielbiciel#

Właśnie chodzi o to , ze sprzedający wysyła za granice bo poinformował mnie o tym , jednak ani ja , ani sprzedający nie wiemy co jest przyczyna ze nie mogę opłacić przesyłki 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:50303390 W takim razie niech sprzedający się z nami skontaktuje, postaramy się pomóc. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów